Захисне скло REMAX Gener 3D Full cover Curved edge для Iphone 7/8 Black - Описание

Представляємо нове захисне скло Full Cover Glass від компанії Remax для iPhone 7, яке по праву можна називати новим проривом у захисті мобільних пристроїв. Аксесуар повністю покриває поверхні екрану і має мінімалістичний дизайн. Вигнута поверхня скла максимально ефективно покриває потрібну поверхню, що гарантує високий рівень захисту для Вашого смартфона. і готова надати кращий захист, Фактура скла викликає тільки позитивні емоції під час використання. iPhone 7. Full Cover Glass не перешкоджає миттєвого відгуку екрану, і зможе захистити його від появи подряпин. Це ідеальний вибір який обов'язково виручить Вас в будь-який час і в будь-якому місці.

Захист від плям і відбитків спеціального олеофобного покриття захисного скла мінімізує появу стійких плям і слідів від пальців, при цьому зберігаючи його кришталеву прозорість. Це означає, що навіть потрапивши під дощ, екран Вашого мобільного пристрою залишиться сухим і чистим.

Покриває повну конструкцію скла. Сенсорний екран смартфона, і щільно прилягає до нього.

Додаткові стікери
 У комплект входять допоміжні стікери, які допоможуть при установки плівки на Ваш смартфон. З їх допомогою процес установки стане легким і швидким.

Закруглені кути
Закруглена конструкція захисного скла запобігає виникненню повітряних бульбашок і забезпечує щільне прилягання аксесуара.

Прекрасне поєднання
Захисне скло повністю сумісне з іншими чохлами від Remax. разом вони покривають всю поверхню телефону і забезпечують для нього високий рівень захисту.

Гармонійно вписується в загальний дизайн.  Скло точно повторює форми Apple iPhone 7, і має кілька варіантів кольорів - чорний і білий. Вони чудово підкреслюють і доповнюють оригінальну стилістику смартфона.

Матеріал Скло
Колір Чорний
Вид Глянцеві
Сумісність Apple iPhone 7/8
Клейовий шар По всій поверхні
Призначення Для мобільних телефонів
Наявність рамки C рамкой
Форм-фактор Повноекранне 3D

Захисне скло REMAX Gener 3D Full cover Curved edge для Iphone 7/8 Black - Отзывы

Рекомендовані товари