Автомобільні зарядні пристрої (АЗП)

Якой повинна бути автозарядка для телефону?

Зарядка для телефону в авто необхідна річ для будь-якого автомобіліста. Оптимальним варіантом є зарядка з наявністю 2 або 3 USB портів. Для зарядки телефонів зарядний пристрій повинен мати вихідний струм не менш 1 ампера. Хороший показник 2 ампера і вище.

Сучасні авто зарядки будуть підтримувати технологію швидкої зарядки (Quick Charge).

Автозарядка для телефону має унікальні чіпи і детектори, які відповідають за безпеку процесу заряду.

При виборі зарядного, звертайте увагу на розташування прикурювача в вашому автомобілі. Саме його розташування буде впливати на вибір технічних характеристик АЗП: розмір, компактність, колір і т.д.

Деякі моделі зарядки можуть бути оснащені LED дисплеєм. Завдяки їм користувач буде впевнений в тому, що пристрій працює коректно.

Також з недавніх часів набирає популярність бездротовий зарядний пристрій в авто. Зазвичай вони поєднані з автотримачем. Така зарядка займає менше місця, і позбавляє Вас від зайвих проводів. В основному має стандарт Qi, сумісний з Android і IOS.

Віддавайте перевагу крученим проводам.

Де купити автозарядку для телефону?

На ринку представлений великий асортимент АЗП. Варто звернути увагу на виробників, які мають велику до себе довіру. Це такі компанії як: Baseus, Remax, Hoco, Awei і т.д.

У нашому інтернет магазині представлений широкий асортимент різних автомобільних зарядок і в тому числі і мережевих зарядних пристроїв . Для того щоб вибрати собі зарядку для авто скористайтеся нашими зручними фільтрами або зверніться за допомогою до наших чуйних менеджерів. У розділі контакти Ви знайдете більш детальну інформацію.Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z34 Black
Немає
Показано з 1 по 30 із 37 (2 сторінок)