Велодержатель для телефону на кермо велосипеда Baseus Miracle bicycle vehicle mounts Black - Описание

Вело-мото держатель для смартфона Baseus Miracle Bicycle Vehicle Mounts є велосипедне кріплення для iPhone та інших смартфонів. Завдяки даному кріпленню ваш гаджет легко і надійно встановлюється на кермо велосипеда. Після установки iPhone буде виконувати абсолютно всі свої функції, і ви зможете керувати смартфоном в звичайному режимі.

Встановивши спеціальний додаток на смартфон, ви зможете перетворити його в справжній велокомпьютер, який не підведе вас навіть в самих екстремальних умовах. Кріплення універсально, і його можна використовувати для різних типів велосипедів. Під час руху ви зможете приймати дзвінки, розмовляти по гучному зв'язку або за допомогою гарнітури. Також ви можете без праці створювати відео або фото під час руху.

Кріплення розроблено з урахуванням всіх особливостей конструкції смартфонів. Наприклад, ви зможете без праці заблокувати або розблокувати смартфон, а також змінювати гучність динаміка. Крім того, залишаться доступними гнізда для підключення навушників і зарядного пристрою.

особливості:

Три отвори регулювання для різної товщини велосипедної ручки
Кріплення пристрою за допомогою затиску
Для смартфона від 4 до 6 дюймів
Місце установки: Руль
Місце встановлення Кермо
Тип кріплення Затискач
Тип Велосипедні кріплення
Колір Чорний
Призначення Для мобільних телефонів
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай

Велодержатель для телефону на кермо велосипеда Baseus Miracle bicycle vehicle mounts Black - Отзывы

Рекомендовані товари