Веб-камера із вбудованим мікрофоном Logitech C505e Black (960-001372) - Описание

ВЕБ-КАМЕРА З ПОДОВЖЕНИМ КАБЕЛЕМ

C505e – веб-камера з можливістю трансляції відео з роздільною здатністю HD 720p та мікрофоном великого радіусу дії, що забезпечує чітке природне звучання в радіусі до 3 метрів. Крім того, завдяки подовженому кабелю USB-A довжиною 2 м камеру можна встановлювати в різних положеннях.


ШИРОКОФОРМАТНЕ ВІДЕО З ДОЗВОЛОМ HD 720P

Забудьте про вбудовані оптичні пристрої ноутбука та оцініть переваги веб-камери, яка забезпечує чітке, стабільне та яскраве широкоформатне зображення з роздільною здатністю HD 720p на частоті 30 кадрів в секунду. Відмінні риси камери C505e – поле огляду по діагоналі 60°, постійне фокусування та функція автоматичної корекції освітленості, яка адаптує зображення залежно від умов освітлення.

Стиль життя: використання веб-камери C505e на робочому місці


ЧІТКЕ ПРИРОДНЕ ЗВУЧАННЯ

Окремий всеспрямований мікрофон з підтримкою технології шумоподавлення гарантує чітке та природне відтворення звуку на відстані до 3 метрів – навіть у шумних офісних просторах та аудиторіях.


КАБЕЛЬ ДОВГИЙ 2 М РОЗШИРЮЄ МОЖЛИВОСТІ УСТАНОВКИ

Завдяки подовженому кабелю USB-A довжиною 2 м та універсальному кріпленню веб-камеру C505e можна зафіксувати різними способами. Скористайтеся стандартним варіантом встановлення веб-камери на ноутбуці або зовнішньому екрані або вирішіть завдання творчо і розмістіть пристрій на полиці або будь-якому іншому місці на відстані до 2 м від комп'ютера.

Колір Чорний

Веб-камера із вбудованим мікрофоном Logitech C505e Black (960-001372) - Отзывы

Рекомендовані товари