Другие цвета

Селфі-монопод Momax SelfieHero 150cm with Bluetooth Black / Blue (KMS8D) - Описание

Momax Selfie Hero Selfie Pod   представлена на ринку з чотирма різними розмірами. Це компактні селфі-палки з довжиною від 14 до 50 см і модель з довжиною від 17 до 70 см, ці компактні моделі моноподів з легкістю помістяться в будь-якій сумці, а найменша модель може поміститися в кишені. Ну а для любителів взяти кут огляду побільше представлені селфі-палки з довжиною від 23 до 100 см і від 30 до 150 см. Крім того всі моделі моноподів Momax Selfie Hero представлені в трьох колірних рішеннях - це жовтий, ніжно рожевий і синій. Завдяки такому асортименту можна підібрати саме ту модель селф-монопода, яка буде відповідати саме Вашим перевагам.


Технічні особливості та переваги моноподів Momax Selfie Hero Selfie Pod.

В першу чергу варто відзначить, що всі моноподи даної серії оснащені багатофункціональним пультом дистанційного керування, який за розмірами можна порівняти з розмірами звичайної Bluetooth-кнопки. Дані пульт можна використовувати закріпивши на самій селф-палиці або окремо від неї. За допомогою пульта можна здійснювати перемикання між фронтальною і тильною камерою, управляти зумом, перемикатися між відео та фото-режимом, а також керувати музичним плеєром на Вашому смартфоні.

Сам пульт дистанційного керування працює за рахунок безкоштовного мобільного додатку «Momax cam», яке потрібно встановити на смартфон, і яке є для мобільних пристроїв на Android в Google play і пристроїв на iOS в App Store.

Крім того усі моноподи Momax Selfie Hero Selfie Pod мають різьбу, яка знаходиться на торці рукоятки і завдяки якій монопод Selfie Hero можна використовувати як штатив, приєднавши до нього трипод. І на закінчення варто сказати, що моноподи Momax Selfie Hero виконані з якісних матеріалів, вони дуже міцні.




Максимальна висота зйомки 150 см
Особливості З пультом ДУ
Колір Синій
Тип підключення Підключення по Bluetooth
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай

Селфі-монопод Momax SelfieHero 150cm with Bluetooth Black / Blue (KMS8D) - Отзывы

Рекомендовані товари