Другие цвета

Селфі-монопод Momax Selfie Hero Bluetooth Selfie Pod 70 см Yellow / Black (KMS6D) - Описание

Селфі-монопод Momax Selfie Hero Bluetooth Selfie Pod 70 см Yellow / Black (KMS6D)

Momax Selfie Hero Bluetooth Selfie Pod - стильний аксесуар з відмінним функціоналом.

Хороша ергономіка монопода дає можливість робити фотографії ще більш комфортним і простим способом. Монопод для Селфі Momax Selfie Hero Bluetooth Selfie Pod - стане незамінним помічником, коли є необхідність відобразити приємні і дорогі серцю моменти життя.

Коли так хочеться сфотографувати себе біля красивого пейзажу або пам'ятки архітектури, людини, який міг би зробити знімок поблизу, іноді просто немає. Людська рука фізично не здатна віддалити фотоапарат на достатню відстань, щоб на фото помістилося все, що ви хотіли побачити на тлі себе. Для вирішення цієї проблеми було створено спеціальний вид монопода - селфі-стик. Тепер будь-який момент життя ви зможете зафіксувати саме так, як вам це хочеться.

У даній моделі кнопки управління розташовані на пульті, і синхронізуються з вашим смартфоном через вбудований Bluetooth.

Гарне виконання дає можливість надійно зафіксувати телефон без додаткових коливань, навіть на максимально можливій довжині монопода.

Пульт, який йде в комплекті, сумісний з пристроями на операційних системах Android і iOS. Крім звичайної кнопки для фото, у пульта є додаткові кнопки масштабування, перемикання передньою і задньою камер, а також перемикання на відео режим всього в одне натискання.

Для найкращого результату і більшої зручності є спеціальний додаток Touchless APP, яке дозволить робити Селфі просто і якісно.

Монопод для Селфі - це річ яку повинен мати кожен, хто любить фотографуватися. Крім того, монопод для Селфі дуже зручний відпочинку з сім'єю. Його можна покласти в рюкзак або невелику сумку, і він буде завжди під рукою.

Максимальна висота зйомки 70 см
Особливості З пультом ДУ
Тип Моноподи для Селфі
Колір Жовтий
Тип підключення Підключення по Bluetooth
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай

Селфі-монопод Momax Selfie Hero Bluetooth Selfie Pod 70 см Yellow / Black (KMS6D) - Отзывы

Рекомендовані товари