Ремінець Milanese Loop (Міланська петля) для Apple Watch 42mm / 44mm Colorful - Описание

  1. Ремінець Milanese Loop для Apple Watch виготовлення з нержавіючої сталі вісокої якості, Завдяк чому забезпечує надійну фіксацію на зап'ясті руки и приємне носіння.
  2. Даній аксесуар має сітчасту конструкцію, зроблений зі сплаву високої якості. Завдяки використанню нержавіючої сталі ремінець получив міцність и надійність, а значить прослужить довгий час. Такоже ВІН володіє неймовірною еластічністю и гнучкістю, що робить аксесуар максимально комфортним при носінні. Кроме того, ВІН зовсім НЕ боїться ржі. Виходячі з цих характеристик, аксесуар буде дуже довгий час мати гарний зовнішній вигляд, ніби Ви тільки його купили.
  3. Аксесуар має зручну магнітну застібку, яка легко и в лічені секунди фіксує розумний переносний пристрій на зап'ясті руки. Така застібка запобігає розщібанню ремінця, а також забезпечує приємне и комфортне носіння. Варто відзначити, що ремінець можна підлаштовувати під розміри своєї руки, а це значить, что ВІН підійде абсолютно всім. Рука під ремінцем НЕ потіє, що робить ремінець ідеальнім варіантом в жарку пору року.
Матеріал ремінця Метал
Розмір корпусу 42-44
Тип Ремінець
Колір Colorful
Сумісність Apple Watch
Призначення Смарт-годинник

Ремінець Milanese Loop (Міланська петля) для Apple Watch 42mm / 44mm Colorful - Отзывы

Рекомендовані товари