Провідна клавіатура для ПК Sven KB-E5700H USB Black - Описание

Клавіатури від компанії SVEN - це завжди не тільки практичні і надійні, але і дуже привабливі зовні пристрої. Черговий доказ тому - SVEN KB-E5700H, що поєднує витончений slim-дизайн з водостійкістю і великими можливостями по управлінню мультимедійними функціями ПК. Вона містить 104 клавіші, верхній ряд яких може здійснювати додаткові дії при натисканні кнопки-модифікатора Fn, зручно розташувалася праворуч від пробілу.

SVEN KB-E5700H поєднує повнорозмірні клавіші Shift з вузькою Enter, яку вважають за краще багато користувачів. Розмір інших клавіш стандартний, натискаються вони з точно вивіреним зусиллям і без зайвих звуків. Захист від води здається «додатковою функцією» лише до того моменту, коли рідина виявиться на вашому робочому столі. Можливо, цього не станеться ніколи, але забезпечити собі додатковий захист і можливість простіше очищати клавіатуру від забруднень буде далеко не зайвим.

До комп'ютера клавіатура підключається за допомогою кабелю USB довжиною 1,5 метра. На її верхній панелі розташовуються два USB-порту, що дуже зручно: тепер не потрібно буде тягнутися до системного блоку для підключення зовнішнього накопичувача або, наприклад, гарнітури. Розповідати про достоїнства SVEN KB-E5700H можна довго, але краще один раз побачити. Тим більше зробити це дуже просто - вона вже доступна у нас в магазині.

Особливості

2 USB-порту

12 мультимедіа (Fn) клавіш

вологостійка конструкція

Slim дизайн

Технічні характеристики

Технологія зв'язку провідна

Сумісність з ОС Windows

Розкладка клавіатури Рус / Укр / Eng

Розкладка кирилиці Windows

Кількість клавіш 104

Кількість клавіш швидкого доступу 12

Контакти клавіш мембранні з тактильним зворотним зв'язком

інтерфейс USB

Напрацювання на відмову, натискань понад 20 000 000

Довжина кабелю, м 1,5

Розміри вироби, мм 455 × 145 × 28 (38)

Колір чорний

Інтерфейс USB
Колір Чорний
Тип підключення Дротові
Призначення Для настільного ПК
Форма Повнорозмірна
Корпус Пластиковий
Країна-виробник товару Китай
Сумісна ОС Microsoft Windows
Країна реєстрації бренду Китай

Провідна клавіатура для ПК Sven KB-E5700H USB Black - Отзывы

Рекомендовані товари