Провідна ігрова миша з підсвічуванням Sven RX-G960 USB Black - Описание

Знайдіть свій шлях в світ високих ігрових технологій разом з мишею RX-G960 від SVEN, що увібрала в себе самі передові і актуальні рішення, доступні сьогодні виробникам периферії для гейминга. Дозвіл її сенсора гнучко настроюється і досягає значних 6400 DPI - вистачить для будь-яких дисплеїв і ігрових жанрів. З RX-G960 ви завжди зможете знайти кращий баланс швидкості і точності управління.

SVEN RX-G960 готова стати справжнім продовженням руки геймера завдяки ергономічному корпусу зі змінними бічними панелями і знімними грузиками під задньою кришкою. Поєднання цих деталей дозволяє підібрати максимально зручне поєднання ваги і форми маніпулятора кожному гравцеві. Корпус при цьому зроблений з вкрай надійного матеріалу і не підведе в складний момент, як і кабель підвищеної міцності в захисній оплітці. Програмовані кнопки дозволяють ефективніше реагувати на ігрові події, а навігаційні клавіші стануть в нагоді не тільки для гейминга, але і при серфінгу в інтернеті або роботі в офісних додатках.

Ну і, звичайно, ігрові рішення - це завжди оригінальне оформлення і впізнаваний «агресивний» стиль. З цим у SVEN RX-G960 теж все відмінно, її дизайн відразу дає зрозуміти - перед нами не просто миша, а передовий маніпулятор для захоплених геймерів. Настроюється підсвічування робить з неї справжня окраса ігрового місця і дозволяє створювати атмосферу для ще більш захоплюючого занурення в процес гейминга. «Прокачайте» свій ігровий досвід.

Особливості

програмовані кнопки

Налаштування роздільної здатності до 6400 DPI

Змінні бічні панелі

Система регулювання ваги

Кнопки навігації "Вперед" і "Назад"

Кабель підвищеної міцності

Інтерфейс USB
Тип Миша
Колір Чорний
Підключення Дротове
Призначення Ігрові
Підсвічування З підсвічуванням
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай

Провідна ігрова миша з підсвічуванням Sven RX-G960 USB Black - Отзывы

Рекомендовані товари