Провідна ігрова миша з підсвічуванням Sven RX-G820 USB Black - Описание

Приголомшлива швидкість реакції, вивірені руху і вміння моментально приймати рішення - ці три якості притаманні будь-якому справжньому геймеру. Але всі вони абсолютно марні, якщо в його руках немає дійсно якісної миші, здатної забезпечити необхідний рівень комфорту під час багатогодинних сесій і бездоганно точне позиціювання. Компанія SVEN багато років пропонує ігрові рішення, що відповідають найвищим стандартам, але при цьому доступні за вартістю. І не збирається зупинятися на досягнутому. Нещодавно була представлена ​​миша RX-G820, що продовжила славну справу ігрових маніпуляторів від фінського бренду.

Дозвіл миші може досягати 4800 DPI і змінюватися буквально «на льоту» за допомогою спеціальної кнопки на верхній частині корпусу. Навіть в найбільш напружений момент гри у користувача є можливість одним рухом перейти до зручного і ефективного поєднання швидкості переміщення і точності позиціонування покажчика. Всього кнопок у маніпулятора шість, плюс натискати коліщатко. Частина з них можна програмувати за допомогою спеціального ПО, в тому числі - запускати їх натисканням створені заздалегідь макроси, що серйозно розширює можливості геймера всередині ігрового процесу. Не можна не згадати і бічні клавіші навігації «вперед» і «назад», які стануть в нагоді не тільки в іграх, але і при використанні браузера, офісних додатків і так далі.

Дизайн SVEN RX-G820 не менше цікавий, ніж її технічні характеристики. Плавні форми і динамічна RGB-підсвічування роблять її справжньою окрасою столу, особливо - якщо на ньому вже є інші від SVEN. Ну і, звичайно ж, маса уваги при розробці корпуса була приділена комфорту використання - завдяки продуманій ергономіці і покриттю Soft Touch миша зручно і приємною тримати в руках протягом довгих годин. Варто просто один раз побачити її наживо, щоб зрозуміти, наскільки чудовий продукт вийшов у розробників SVEN. На щастя, це вже можна зробити - з'явилася на полицях магазинів і традиційно радує не тільки своїми можливостями, але і вартістю.

Особливості

Програмне забезпечення дозволяє додати необхідні функції, роблячи гру максимально комфортною

Налаштування роздільної здатності до 4800 DPI дозволяє налаштувати потрібну швидкість і точність переміщення

Дві додаткові бічні кнопки навігації «вперед» і «назад» зручно розташовані на бічній поверхні миші

Кабель в оболонці забезпечує максимальну надійність

Покриття корпусу Soft Touch дозволяє надійніше тримати миша і приємно на дотик

Змінна підсвічування c можливістю управління колірними налаштуваннями

Інтерфейс USB
Тип Миша
Колір Чорний
Підключення Дротове
Призначення Ігрові
Підсвічування З підсвічуванням
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай

Провідна ігрова миша з підсвічуванням Sven RX-G820 USB Black - Отзывы

Рекомендовані товари