Що таке смарт тв приставка?

ТВ приставка - це пристрій, який може підключатися до вашого телевізора як простий плеєр і оснащувати його функціями і сервісами Smart TV. В основному приставки працюють на платформі Android. Платформа популярна у всьому світі, і має багато безкоштовних додатків.

Приставки бувають двох форм:

1) у вигляді донгла;

Невелика приставка розміром з флешку, підключається через USB-роз'єм або перехідник. Має обмежений функціонал. Займає мало місця.

2) у вигляді коробки (TV Box);

У таких приставках можуть бути порт USB, Ethernet (для підключення мережевого кабелю), AV вхід (для старих телевізорів) і слот для карти пам'яті. Подібні приставки смарт тв на ринку збуту з кожним роком набирають все більше популярності з - за широкого функціоналу і прийнятної ціни

У комплекті може бути присутнім клавіатура, дистанційний пульт і т.д.

Навіщо потрібна смарт тв приставка?

Якщо немає можливості купити дорогий телевізор з функцією Smart TV, то приставка якраз стане незамінною річчю для Вас. Основна мета для чого служить приставка - це удосконалення вашого телевізора. Тепер будь-який телевізор зможе отримати набір функціональних можливостей смарта. Ви зможете переглядати улюблені канали в YouTube, слухати музику або грати в ігри, і все це на улюбленому екрані. Телевізор стане додатковим ПК в будинку. Також за допомогою смарт приставки ви зможете створити мережу і переглядати потрібну інформацію на телевізорі через комп'ютер. Це функція скоротить ваш час і позбавить від необхідності користуватися флешками або іншими зовнішніми накопичувачами. Звертайте увагу, також на технічні характеристики моделей. Для безперебійної роботи вибирайте приставки з 4 ядерним процесором. Все приставки підключаються до інтернету через Wi-Fi роутер або безпосередньо через мережевий кабель.

Де купити приставку смарт тв?

У нашому інтернет магазині представлені різні приставки смарт тв, в тому числі і інші гаджети . Для того, щоб вибрати собі Smart приставку, скористайтеся нашими зручними фільтрами або зверніться за допомогою до наших чуйних менеджерів. У розділі контакти Ви знайдете більш детальну інформацію.HD Медіаплеєр Google Chromecast 3.0 Black
Немає

HD Медіаплеєр Google Chromecast 3.0 Black

Наявність:Нет в наличии
Приставка Smart TV Box H96 MAX RK3318 4Gb / 64Gb Black
Немає

Приставка Smart TV Box H96 MAX RK3318 4Gb / 64Gb Black

Наявність:Нет в наличии
Приставка Smart TV Xiaomi 4K Mi Box S 2 / 8GB Global Black
Немає

Приставка Smart TV Xiaomi 4K Mi Box S 2 / 8GB Global Black

Наявність:Нет в наличии
Приставка Smart TV Xiaomi Mi TV Stick Global Black
Немає

Приставка Smart TV Xiaomi Mi TV Stick Global Black

Наявність:Нет в наличии
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)