Power Bank Baseus Mini S Digital Display 3A 10000mAh (з кабелем Type-C) Black - Описание

Baseus Mini S - це компактний, елегантний, інноваційний і багатофункціональний блок живлення ємністю 10000 мАг, виготовлений з високоякісних матеріалів - виглядає стильно і поєднується з смартфонами. Забудьте про занепокоєння, з приводу наявності зарядного кабелю, коли Ви не вдома. Даний Павербанк підтримує сучасні стандарти швидкої зарядки - Quick Charge 3.0, Power Delivery, завдяки яким процес відновлення заряду Ваших аксесуарів прискорюється в кілька разів.

Гаджет оснащений 3 портами. 2 роз'єми можна використовувати для зарядки Павербанка (Lightning, USB Type-C PD) і 2 для мобільних пристроїв (USB QC, USB Type-C PD). І це не помилка в розрахунку. Роз'єм USB Type-C можна використовувати для зарядки смартфона, а також для зарядки самого акумулятора. Таке наявність портів і Type-C кабелю - дасть можливість підключити до 3 гаджетів одночасно.

Батареї потужністю 10000 мАг вистачить для зарядки, наприклад: до 3,5 рази iPhone 8 або до 2 разів iPhone X або до 1,5 рази HUAWEI Mate30. Павербанк підтримує технологію швидкого заряду з потужністю 15 Вт. Ви не встигнете помітити, як девайс знову буде готовий до роботи. З такою ємністю батареї не потрібно турбуватися про те, що Ви залишитеся без телефону під час подорожі.

Швидка зарядка QC 3.0 - через USB порт оранжевого кольору здійснюється зарядка за стандартом Quick Charge 3.0. Завдяки цьому гаджети заряджаються майже в чотири рази швидше звичайної зарядки і на 12 відсотків швидше QC 2.0. Зверніть увагу, що заряджений пристрій теж має підтримувати Quick Charge 3.0. Якщо немає - то зарядка відбуватиметься в звичайному режимі.

Швидка зарядка PD - за допомогою порту Type-C буде здійснюватись за технологією Power Delivery. Цей стандарт фірма Apple рекомендує для швидкої зарядки смартфонів iPhone 8 і пізніших моделей. Зверніть увагу, що заряджений пристрій має бути підключений за допомогою кабелю, що підтримує стандарт PD. Також, можна одночасно заряджати Powerbank, підключивши його до адаптера, і заряджати смартфон підключивши його до Павербанку.

На корпусі зовнішнього акумулятора є LED-дісплей, за допомогою якого легко визначити рівень заряду Павербанка.

Гаджет має інтелектуальну систему управління, яка підбирає напруга, відповідне конкретного устаткування. Ваші мобільні пристрої будуть отримувати рівно стільки електроенергії, скільки їм потрібно, відновлюючи втрачену потужність з оптимальною швидкістю.

Для безпеки Ваших гаджетів, в пристрій вбудовано 9 рівнів інтелектуального захисту: від перевантаження по силі струму, перезарядження, перегріву, перевантаження, різних перенапруг, коротких замикань.

Baseus Mini S - стане відмінним рішенням для зарядки Ваших пристроїв за відсутності розеток і невелика вага в 202 грамів, дозволяє брати Baseus Mini S з собою куди завгодно.

Технічні характеристики:
Бренд: Baseus
Колір чорний
Матеріал: Полікарбонат + ABS пластик
Сертифікація якості: RoHS, CE, FCC, КНР
Упаковка: В коробці
Комплектація: УМБ 10000mAh
Тип батареї: Літій-полімерна
Ємність акумулятора: 10000mAh 3.7V 37Wh
Номінальна ємність 5800mAh
Потужність: Вхід: iP Input: 5В / 2А
Потужність: Вхід: Type-C Input: 5В / 3А
Потужність: Вихід USB Type-A: 5V / 3А
Потужність: Вихід USB Type-C: 5V / 3A
Потужність: Вихід Type-C кабель Output: 5V / 3A
Потужність: Вихід USB + Type-C: 5V / 3A Max
Розміри: 100 * 65 * 24 мм
Вага: 202 гр

Колір Чорний
Вид Повербанк
Одночасно заряджаються пристроїв 3
Індикація З дисплеєм
Країна-виробник товару Китай
Ємність батареї 10000mAh
Країна реєстрації бренду Китай
Функція зарядки QC быстрая зарядка 3.0

Power Bank Baseus Mini S Digital Display 3A 10000mAh (з кабелем Type-C) Black - Отзывы

Рекомендовані товари