Power Bank Baseus Mini JA Fast charge power bank 3A 20000mAh Black - Описание

Значний запас енергії

Шукайте автономне джерело живлення для гаджетів на випадок походу або відключення електрики? З цим завданням впорається Baseus Mini JA - портативний зарядний пристрій ємністю 20000 мАг, якої достатньо для 10 зарядок середнього смартфона. Крім великої місткості, аксесуар може похвалитися можливістю одночасного живлення трьох гаджетів.

особливості:

Літій-полімерний акумулятор ємністю 20000 мАг

Одночасна зарядка до 3 пристроїв

Світлодіодний індикатор рівня заряду

Підтримка технологій швидкої зарядки

Вхідні роз'єми Lightning, MicroUSB і USB Type-C

надійний акумулятор

Тепер відсутність розеток поблизу або проблеми з електрикою не завадять вашим планам. Літій-полімерний акумулятор ємністю 30000 мАг відрізняється високою надійністю і вміщує запас енергії для 10 зарядок середнього смартфона або декількох зарядок лептопа. Ресурсів такого аксесуара вистачить і для роботи, і для розваг.

Три роз'єми для зарядки

Використовуйте можливості потужного Power Bank на повну. Пристрій оснащений двома виходами USB Type-А і універсальним інтерфейсом USB Type-C, який відрізняється вихідним струмом в 3А для швидкої зарядки. Це дозволяє заряджати до трьох гаджетів одночасно. Наприклад, можна підключити смартфон, ноутбук і ще залишиться вільний роз'єм.

Підзарядка від будь-якого джерела

Ще одна фішка цього Power Bank - на вхід працюють три роз'єми - Lightning, MicroUSB і USB Type-C. Це робить Baseus Mini JA сумісним із зарядними пристроями більшості виробників. Ви зможете без праці поповнювати запаси енергії в гостях у друзів або в офісі, скориставшись мережним адаптером від іншого гаджета.

Індикатор рівня заряду

Щоб своєчасно поповнювати запаси енергії в портативному зарядному пристрої, необхідно контролювати їх залишок. Для цього Power Bank оснащений світлодіодним індикатором рівня заряду на чотири поділки (кожний розподіл відповідає 25% від загальної ємності). Такий індикатор добре видно в будь-який час доби.

Колір Чорний
Вид Повербанк
Одночасно заряджаються пристроїв 3
Тип батареї Літій-полімерні (Li-pol)
Індикація З індикатором заряду
Країна-виробник товару Китай
Ємність батареї 20000mAh
Країна реєстрації бренду Китай
Функція зарядки Стандартна

Power Bank Baseus Mini JA Fast charge power bank 3A 20000mAh Black - Отзывы

Рекомендовані товари