Навушники ігрові Onikuma K6 з гарнітурою Black-Blue - Описание

Onikuma K6 - професійна ігрова гарнітура. Ці навушники призначені для передачі насиченого і якісного звуку. За допомогою даної гарнітури ви точно дізнаєтесь, де знаходиться ворог. Onikuma K6 - це не тільки ясність звуку, але і високий комфорт носіння, привабливий дизайн, барвиста підсвічування.

Гарнітура має два коннектор: 1 x mini-jack (роз'єм 3.5 мм) для підключення навушників / мікрофона і USB для живлення підсвічування. Onikuma K6 є відмінним прикладом якісних ігрових гаджетів, гідних вашої уваги.

Поринь на повну

Onikuma K6 - це геймерські навушники, призначені для максимального комфорту і повного занурення в гру. Компанія Onikuma спеціалізується винятково на ігрових аксесуарах і знає в цьому толк.

звук

За звук тут відповідають два 50 мм динаміки, які видають потужний, об'ємний звук, який здивує, навіть найвимогливіших користувачів. Не тільки ігри, але і фільми, і музика звучать дуже переконливо.

мікрофон

Ще одна важлива, для геймерів, річ - це мікрофон. І в моделі K6 він перевершує більшість конкурентів, навіть більш, іменитих брендів. Чутливість варіюється - 108 дБ + / 3 дБ, з шумозаглушенням, що дозволяє записувати якісну озвучку для відеороликів, не кажучи вже про іграх. До того ж, він обертається на 170 градусів і має вражаючу гнучкість. Це дає можливість підлаштувати його максимально комфортно.

Onikuma K6 підключаються до всіх можливих гаджетах, консолей, пк, телевізорів. Довжина шнура становить 2 метри, чого цілком достатньо, в будь-якій ситуації. На шнурі є пульт управління, з регулюванням гучності і вкл / викл мікрофона.

Комфорт і дизайн

Великі, і дуже м'які амбушюри, за якістю і комфорту, не мають аналогів, в цій ціновій категорії. Регулювання розміру і посадка дозволить проводити цілий день за іграми, забувши про навушниках.

Агресивний дизайн з стильним підсвічуванням відразу видає їх ігрову спрямованість. Навушники виглядають і відчуваються дорожче ніж коштують, що дуже велика рідкість.

особливості:

Висока якість звуку.

Поворотний мікрофон.

регульоване наголов'я

Зручний пульт управління.

Якісні матеріали.

Якісна збірка.

Яскрава LED подсветка.Длінний якісний провід.

М'яке і зручне наголов'я.

посилений кабель

Стереофонічні навушники з мікрофоном

2 роз'єми джек 3,5 мм і USB для підключення до ПК

Регулятор гучності на кабелі і кнопка вкл / викл мікрофона

Тип кріплення З оголовьем
Тип навушників Накладні
Інтерфейс підключення 3.5 мм (mini-Jack)
Довжина шнура, м 2.2
Колір Cиний
Тип підключення Дротові
Вид Гарнітура
Призначення Для комп'ютерів
Мікрофон Висувний
Акустичне оформлення Закриті
Форма штекера Прямий

Навушники ігрові Onikuma K6 з гарнітурою Black-Blue - Отзывы

Рекомендовані товари