Навушники для ПК або ноутбука з мікрофоном Sven AP-540 Black-Red - Описание

За рахунок застосування новітніх розробок, навушники відрізняються прекрасною звукоізоляцією і бездоганною якістю звуку. Модель має вбудований мікрофон і ідеально підходить не тільки для прослуховування музики і перегляду фільмів, але також комп'ютерних ігор і голосового чату (voice chat) через Інтернет.

Завдяки новому дизайну, розробленому компанією SVEN, навушники ергономічні і зручні у використанні. Володіючи чудовими технічними характеристиками і привабливим дизайном, всі моделі SVEN відрізняються помірною ціною.

В SVEN AP-540 блок управління гучністю розташований на корпусі лівої чаші навушників, що набагато зручніше, ніж регулювання на кабелі. Поєднаний з чашею навушників мікрофон, робить їх більш функціональними, а колірна комбінаторика червоного на чорному підкреслює індивідуальність моделі, завершуючи цілісність образу модним яскравим штрихом.


У 540-й моделі використані кабелі підвищеної міцності, у виробництві яких застосовуються екологічно чисті матеріали. Крім того, кріплення кабелю забезпечене додатковим захистом для підвищення зносостійкості.

Поява навушників SVEN AP-540, безсумнівно, порадує любителів високоякісного мультимедіа-звучання, тим більше, що їх демократична вартість не вдарить по кишені.


Особливості

Роз'єм 2 * 3,5 мм (3 pin) для підключення до ПК

Одностороннє підключення кабелю

Регулятор гучності на лівому навушнику

регульоване наголов'я

Кабель підвищеної міцності з тканинної опліткою, що запобігає його заплутування

Додатковий захист кріплення кабелю

Тип кріплення З оголовьем
Тип навушників Накладні
Інтерфейс підключення 3.5 мм (mini-Jack)
Колір Чорний
Тип підключення Дротові
Вид Гарнітура
Призначення Для комп'ютерів
Мікрофон Висувний

Навушники для ПК або ноутбука з мікрофоном Sven AP-540 Black-Red - Отзывы

Рекомендовані товари