Другие цвета

Настільний тримач для смартфона Baseus Unlimited adjustment lazy phone holder Black - Описание

Універсальний настільний тримач Baseus Unlimited Adjustment Lazy Phone Holder сумісний з смартфонами з екраном від 4 до 6,5-дюйма. Гнучка підставка дозволить по-новому організувати роботу з даними позбавивши власника від необхідності тримати гаджет в руках.

Вільна регулювання.

Поворотний тримач дозволяє змінювати нахил пристрої в горизонтальних і вертикальних площинах, пересуваючи його на 360 градусів, що дає можливість досягти максимально комфортного кута огляду. Змінити позицію і нахил стійки можна однією рукою, не застосовуючи значних фізичних зусиль.

Вдома, на роботі, в подорожі - Baseus Unlimited Adjustment Lazy Phone Holder дозволить отримати максимально зручний доступ до інформації з вашого смартфона, потрібно всього пару рухів, щоб встановити практичний тримач на стіл, спинку ліжка або іншу поверхню, придатну для кріплення.

високоякісна штанга

Механічна рукоятка, що має значний запас міцності розрахована на роботу з самими важкими пристроями з діагоналлю до 6.5 дюйма. Власник гаджета може не турбуватися, що його мобільний телефон може впасти і розбитися, зажим в нижній частині має щільно прилягає різьбову систему.

складна конструкція

Baseus Unlimited Adjustment Lazy Phone Holder має зручну конструкцію, що дозволяє компактно складати держатель і переносити його з місця на місце.

продуманий дизайн

У підставі Baseus Unlimited Adjustment Lazy Phone Holder передбачені кілька технологічних отворів, що сприяють кріпленню прищіпки до столу або іншій поверхні під різними кутами. Лапки, що тримають пристрій, мають спеціальну форму, що дозволяє підключати зарядний пристрій і навушники до встановленого в Baseus Unlimited Adjustment Lazy Phone Holder мобільному телефону.

Розміри: 500 * 900 * 68 мм

Місце встановлення Прищіпка
Тип кріплення Затискач
Тип Тримачі
Колір Чорний
Призначення Універсальний

Настільний тримач для смартфона Baseus Unlimited adjustment lazy phone holder Black - Отзывы

Рекомендовані товари