Другие цвета

Миша провідна з підсвічуванням Logitech G102 Lightsync Black USB (910-005823) - Описание

ГОТОВНІСТЬ НОМЕР ОДИН

Грайте максимально ефективно, скориставшись ігровою мишею G102, доступною в декількох яскравих кольорах. Оживіть свою гру та робоче місце, вибравши мишу з підтримкою технології LIGHTSYNC, датчиком ігрового класу та класичною 6-кнопковою конструкцією


RGB-ПІДСВІТКА ПО ТЕХНОЛОГІЇ LIGHTSYNC: КВІТНА ХВИЛЬ

Вибирайте вподобаний варіант з готових анімацій, налаштувань гри і мультимедіа або створіть свій власний - у вашому розпорядженні палітра на 16,8 млн відтінків


ПРОСТИЙ НАЛАШТУВАННЯ

Задайте один колір або скомбінуйте три, виберіть встановлену кумедну анімацію або створіть власну. Рішення за вами! Мишу легко синхронізувати з будь-яким іншим пристроєм Logitech G LIGHTSYNC.

 

ДИНАМІЧНА ДИСКРЕТИЗАЦІЯ ЗМІСТНОГО ЕКРАНА

Задайте параметри підсвічування в дискретизаторі, щоб забезпечити його синхронізацію з тим, що відбувається на екрані. Налаштуйте функцію реагування миші на зміну кольору під час гри, перегляду фільмів та ін.

 

ВІЗУАЛІЗАТОР ЗВУКУ

Насолоджуйтесь кольоровою візуалізацією звуку, прослуховуючи музику, переглядаючи фільми або занурюючись у гру. Налаштуйте рівні та кольори для організації власної танцювальної вечірки.


ОПТИМІЗОВАНИЙ МЕХАНІЗМ РОБОТИ КНОПОК

Ліві та праві основні кнопки оснащені ексклюзивним металевим пружинним механізмом Logitech G, який забезпечує виключно точне та стабільне спрацювання.

Інтерфейс USB
Тип Миша
Колір Чорний
Підключення Бездротове
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай

Миша провідна з підсвічуванням Logitech G102 Lightsync Black USB (910-005823) - Отзывы

Рекомендовані товари