Другие цвета

Металева підставка під ноутбук Hoco PH37 Excellent aluminum alloy folding laptop stand Grey - Описание

Універсальна підставка Hoco PH37 призначена для зручного розміщення ноутбука на робочому столі. Підставка складається і дуже зручна при щоденному використанні. Ноутбук фіксується в нижньому положенні за допомогою фіксаторів, розміщених на передній частині підставки. Така система дозволяє безперешкодно отримувати доступ до роз'ємів ноутбука по всьому периметру. Кут положення підставки регулюється в діапазоні 19 - 30 градусів і дозволяє зафіксувати ноутбук в зручному положенні.

Головна функція підставки - це зручне розташування ноутбука і безперешкодна подача повітря для охолодження. Завдяки високому становищу ноутбука на підставці, вентилятор не втягує пил, тим самим збільшується термін експлуатації пристрою. Дуже просто встановлюється і складається в компактний розмір, що дозволяє носити з собою практично скрізь. Дана підставка може використовуватися не тільки для ноутбука, але і для інших пристроїв: планшет, книга.

Компактна і портативна.

Підставку для ноутбука можна компактно скласти і вона займає мінімум місця

Охолодження.

Підвісна конструкція з алюмінію дозволяють підставці краще розсіювати тепло. Тепер ви можете не турбується про перегрів свого ноутбука, коли ви працюєте або вчитеся.

Забезпечить правильне положення тіла.

Завдяки ергономічній конструкції, підставка забезпечує рівну поставу, знімає надлишкове навантаження на шию, спину і суглоби.

Універсальна.

Завдяки четере позиціях налаштовується під будь-яким кутом огляду екрану і будь-яку висоту. Також підходить для планшетів і ноутбуків до 15,6

Характеристики підставки для ноутбука HOCO PH37:

  • Матеріал: алюмінієвий сплав + силікон.
  • Поверхня: оксидувана.
  • Розмір: в складеному вигляді 250 * 220 * 16мм.
  • Вага: 720г.
  • Діапазон настройки кута нахилу: 19-30 градусів, 4 рівня.
  • Сумісність: для більшості ноутбуків.
  • Застосування: офіс, дистанційне навчання.
Місце встановлення Стіл
Тип кріплення Затискач
Тип Тримачі
Колір Сірий
Призначення Універсальний

Металева підставка під ноутбук Hoco PH37 Excellent aluminum alloy folding laptop stand Grey - Отзывы

Рекомендовані товари