Лампа REMAX Milk LED Eye-protecting Lamp (Plywood) White - Описание

Remax Milk Series LED Eye-Protecting Light - настільна світлодіодна лампа, виконана в мінімалістичному стилі, створена для комфортного використання. Її конструкція дозволяє використовувати лампу при будь-яких умовах.

Світло і електроенергія

Основу лампи складають енергозберігаючі світлодіоди, температура світла яких коливається в межах комфортних 5000-5500K. Яскравість освітлення регулюється за допомогою сенсорної кнопки, яка знаходиться на корпусі пристрою і виділяється тільки особливим значком. Інтенсивність світіння також можна змінити, на вибір надається три позиції. В ніжку світильника вбудована акумуляторна батарея ємністю 500mAh, яку можна зарядити від ноутбука за допомогою спеціального кабелю з роз'ємом USB

Конструктивні особливості

"Шия", на якій тримається сам світильник згинається і обертається в будь-якому напрямку на 360 градусів. Нижня частина корпусу лампи виконана у вигляді прищіпки, яку можна чіпляти, наприклад, за край столу, і лампа буде надійно зафіксована. На нижній частині корпусу світильника розташовані гумові смужки, завдяки яким вона стійко стоїть на будь-якій поверхні. Конструкція лампи зроблена таким чином, що світло не потрапляє в очі, але прекрасно освітлює робочу область.

особливості:

  • Енерго-зберігаючі світлодіодні лампи
  • Стильний мінімалістичний дизайн
  • Сенсорний перемикач яскравості
  • Акумулятор, що перезаряджається - згинати трубка
  • зручна прищіпка

Колір Білий
Призначення Для кабінету; Для будинку;
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай

Лампа REMAX Milk LED Eye-protecting Lamp (Plywood) White - Отзывы