Комплект клавіатура та миша бездротові Logitech MK270 Wireless Combo Black (920-004518) - Описание

БЕЗПРОВІДНИЙ КОМПЛЕКТ

Бездротовий комплект MK270 складається із зручної повнорозмірної клавіатури та компактної ергономічної миші. Спеціальні мультимедійні клавіші, цифрова панель та точне управління курсором зроблять вашу роботу значно простішою та приємнішою. А стійкий бездротовий зв'язок полегшить налаштування та заощадить місце на робочому столі. Не дивно, що це комплект такого типу, що продається в світі! За даними незалежної статистики продажів (в одиницях), включаючи всі моделі бездротових комплектів MK270, на основних світових ринках

ПОВНОРАЗМІРНА КЛАВІАТУРА

Зручна повнорозмірна клавіатура для ефективної роботи. Завдяки зручним клавішам для керування мультимедіа ви зможете встигати більше за менший час, у тому числі запускати музику, працювати з мультимедійними файлами і регулювати гучність.

ЗРУЧНА І КОМПАКТНА МИША

Зручна конструкція повторює природні контури долоні, дозволяючи довго працювати, не втомлюючись. Ця компактна бездротова миша сподобається користувачам, які працюють як правою, так і лівою рукою. А завдяки плавному управлінню курсором миша зручна для навігації на більшості поверхонь.

Стабільне та надійне бездротове підключення на частоті 2,4 ГГц з радіусом дії 10 м гарантує стійкий прийом сигналу та відсутність затримок. Радіус дії бездротового зв'язку залежить від навколишніх умов і комп'ютера, що використовується. А мініатюрний USB-приймач не займає місця на робочому столі і може залишатися постійно підключеним до комп'ютера.

НАДІЙНІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬ

Компанія Logitech по праву вважається провідним світовим виробником клавіатур та мишей. Всі її пристрої відрізняються високою якістю і надійністю, і комплект MK270, що найбільше продається в світі, зі звичною розкладкою.

ПРАЦЮЄ І НЕ ЛАМАЄТЬСЯ

Ця клавіатура має вологозахищену конструкцію. Протестовано за певних обмежень (попадання не більше 60 мл рідини). Не занурюйте клавіатуру в рідину, зносостійкі клавіші та стійкі ніжки для нахилу з регульованою висотою. Завдяки великому ресурсу батарей (36 місяців для клавіатури та 12 місяців для миші) Ресурс батареї для клавіатури та миші залежить від умов експлуатації та використовуваного комп'ютера, а також наявності вимикачів вам не доведеться часто змінювати елементи живлення.

Колір Чорний
Сумісність з ОС Microsoft Windows
Тип підключення USB
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай
Комплектація 2 в 1

Комплект клавіатура та миша бездротові Logitech MK270 Wireless Combo Black (920-004518) - Отзывы

Рекомендовані товари