Клавіатури з підсвічуванням

Як вибрати клавіатури з підсвічуванням?

Ігрова клавіатура є одним з головних аксесуарів геймера. Якісні перемикачі, RGB- освітлення і стильний дизайн - все це про клавіатури ігрового класу.

Існує два основних типу клавіатур: механічна і мембранна.

Мембранні клавіатури є найпопулярнішими і поширеними моделями на ринку. В основі кожної клавіші - спеціальна гумова мембрана, яка забезпечує опір і повернення до клавіші. Такі клавіатури мають невелику довговічність, завдяки тому, що вони дуже швидко втрачають свою еластичність, а клавіші починають впадати. До переваг можна віднести тиху експлуатацію, низьку ціну та приємну якість збірки.

Ігрова клавіатура з підсвічуванням також доступна з механічними перемикачами.

Вона була створена для любителів серйозних сутичок. Базується на механічних перемикачах, які, на думку виробників, можуть витримати до 60 млн натиснень. А підсвічування RGB можна буде налаштувати за допомогою простої комбінації клавіш в декількох режимах.

До недоліків можна віднести підвищений рівень шуму і вражаючу ціну.

Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент комп'ютерних аксесуарів, включаючи комп'ютерну акустику. Ігрова клавіатура з підсвічуванням - прекрасне доповнення до ПК або ноутбука. Щоб вибрати конкретну модель, скористайтеся нашими зручними фільтрами або зверніться за допомогою до наших чуйним менеджерам. У розділі контактів ви знайдете більше інформації.Ігрова клавіатура Gembird KB-UMGL-01-UA програмована Black
Новинка
Бездротовий комплект (клавіатура, миша) Rapoo 8000M Wireless Black
Новинка
Клавіатура для комп'ютера Gembird KB-MCH-03-UA Black USB UKR
Новинка
Клавіатура для ПК Genius LuxeMate 100 USB CB (31300725104)
Новинка

Клавіатура для ПК Genius LuxeMate 100 USB CB (31300725104)

Наявність:Є в наявності
299 грн.
Клавіатура з підсвічуванням клавіш Gembird KB-UML3-01-UA Black USB UKR
Новинка
Клавіатура з підсвічуванням клавіш Gembird KB-UML3-01-W-UA White USB UKR
Новинка
Показано з 1 по 30 із 58 (2 сторінок)