Комп'ютерна миша провідна Logitech M100 Gray USB (910-005003) - Описание

Нічого зайвого

Цей легкий та зручний пристрій можна брати з собою всюди. Проста в управлінні повнорозмірна миша з симетричною конструкцією легко впорається з покладеними на неї завданнями. Достатньо підключити кабель до USB-порту і можна починати роботу.

Легке підключення за технологією Plug-and-Play

Вона чудово виглядає і винятково проста у використанні. Достатньо підключити кабель до USB-порту і M100 готова до роботи. Ніяких файлових завантажень, жодних налаштувань взагалі нічого.

Зручна форма для роботи обома руками

Завдяки повнорозмірному симетричному корпусу втома після тривалої роботи зовсім не відчувається незалежно від того, якою рукою ви тримаєте мишу.

Міцність та надійність

Компанія Logitech по праву вважається провідним світовим виробником клавіатур та мишей. Всі її пристрої відрізняються високою якістю та надійністю, і модель M100 не стала винятком.

Сумісність із безліччю пристроїв

Модель M100 сумісна з ОС Windows, macOS та Linux та, крім того, має сертифікат Works with Chromebook. Тому ви можете бути впевнені, що ця модель підходить для вашої операційної системи.

Зручна навігація

Завдяки точному позиціонуванню при рядковому прокручуванні вам буде простіше і зручніше виконувати повсякденні завдання.

Інтерфейс USB
Тип Миша
Колір Сірий
Підключення Бездротове
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай

Комп'ютерна миша провідна Logitech M100 Gray USB (910-005003) - Отзывы

Рекомендовані товари