Другие цвета

Комп'ютерна миша бездротова Logitech M325 Light Silver USB (910-002334) - Описание

Маленька, але потужна

Ця маленька портативна миша стане вам вірним помічником, куди б ви не подалися. Завдяки своєму розміру модель M325 добре підійде користувачам із маленькими руками, наприклад дітям. Крім того, з нею зручно працюватиме на завантаженому робочому столі. Мікропрецизійна технологія прокручування з малим кроком і коліщатко з функцією нахилу дозволяють швидко і точно переміщатися документами. Ця модель проста у використанні та сумісна практично з усіма операційними системами. Вона підключається за лічені секунди та здатна працювати до 18 місяців від однієї батареї.

Компактна конструкція для зручності роботи

Зручна конструкція цієї миші відповідає природній формі руки, тому працювати з нею можна тривалий час, не відчуваючи втоми. Бездротова миша M325 легко поміститься в сумку разом з ноутбуком - візьміть її з собою в дорогу або скористайтеся будинками для шкільних занять. З цією моделлю можна працювати як правою, так і лівою рукою, а перемикання функцій кнопок здійснюється за допомогою Logitech Options.

Швидке прокручування та точне відстеження

Завдяки прокрутці з точним позиціонуванням та коліщатку з функцією нахилу ви зможете швидко та легко переглядати об'ємні сторінки, веб-сайти, документи, таблиці та зображення. Крім того, можна вибирати, які дії будуть виконуватися при нахилі коліщатка - горизонтальне прокручування, перехід вперед і назад та інші (для налаштування необхідно встановити програму Logitech Options).

Просте підключення за технологією Plug-and-Play

Просто вставте приймач у USB-порт комп'ютера або ноутбука - і можна відразу розпочати роботу. Приймач забезпечує надійне та стабільне підключення в радіусі до 10 метрів. Крім того, до одного приймача можна легко підключити до шести сумісних периферійних пристроїв із підтримкою технології Logitech Unifying.

Сумісність із безліччю пристроїв

Модель M325 сумісна з більшістю операційних систем – Windows, macOS та Linux і, крім того, може використовуватись з Chromebook, що підтверджено сертифікатом Works With Chromebook.

Підвищена продуктивність

Придбайте мишу M325 на додаток до ноутбука та виконуйте максимальний обсяг роботи у найкоротші терміни. Згідно з нещодавно проведеним дослідженням продуктивність роботи користувачів ноутбуків, які віддали перевагу цій миші сенсорної панелі, була на 50% вищою, а виграш у швидкості склав 30%.

Якість, на яку можна покластися

Компанія Logitech по праву вважається провідним світовим виробником клавіатур та мишей. Всі її пристрої відрізняються високою якістю, і ця модель не стала винятком. Міцна M325 може міцна і надійна, може працювати до 18 місяців від однієї батареї. Вимикач живлення на корпусі та функція автоматичного переходу до сплячого режиму допоможуть зберегти заряд на тривалий час.

Інтерфейс USB
Тип Миша
Колір Чорний
Підключення Бездротове
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай

Комп'ютерна миша бездротова Logitech M325 Light Silver USB (910-002334) - Отзывы

Рекомендовані товари