Другие цвета

Комп'ютерна миша бездротова Logitech M280 Black USB (910-004287) - Описание

Зручність та легкість використання

Модель M280 гарантує користувачеві максимальний комфорт, полегшуючи роботу в найнапруженіші дні. Бічні накладки з м'якої гуми повторюють форму долоні, а прокручування та відстеження здійснюються з максимальною точністю. Завдяки великому ресурсу батареї, широким можливостям сумісності та стабільному бездротовому підключенню пристрій відрізняється надійністю та простотою в керуванні.

Комфорт протягом усього дня

У новій миші M280 втілився більш ніж 25-річний досвід компанії Logitech та її новаторський підхід до розробки ергономічних пристроїв. Завдяки точно вивіреній асиметричній формі цього пристрою вам не доведеться напружувати праву руку, а м'яке прогумоване покриття з фактурним малюнком покращить тактильні відчуття. З такою мишею можна працювати або займатись довгий час, не відчуваючи втоми.

Комфорт протягом усього дня

Виконайте відстеження та прокручування з філігранною точністю. Модель M280 оснащена прогумованим коліщатком, приємним на дотик, яке суттєво полегшує прокручування. Завдяки технології високоточного відстеження, розробленої Logitech, миша гарантує чудове керування курсором практично на будь-якій поверхні.

Просте підключення за технологією Plug-and-Play

Підключення M280 виконується за лічені секунди. Просто вставте приймач у USB-порт комп'ютера або ноутбука - і можна починати роботу без зволікання. Приймач забезпечує стабільне та надійне бездротове підключення без перебоїв на відстані до 10 метрів.

Якість та надійність

Компанія Logitech по праву вважається провідним світовим виробником клавіатур та мишей. Всі її пристрої відрізняються високою якістю, і ця модель не стала винятком. Міцна M280 міцна і надійна може працювати до 18 місяців від однієї батареї. Вимикач живлення на корпусі та функція автоматичного переходу до сплячого режиму допоможуть зберегти заряд на тривалий час.

З мишею M280 можна без проблем працювати у більшості операційних систем, зокрема Windows, macOS та Linux. Крім того, пристрій може використовуватись із Chromebook, що підтверджено сертифікатом Works With Chromebook.

Інтерфейс USB
Тип Миша
Колір Чорний
Підключення Бездротове
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай

Комп'ютерна миша бездротова Logitech M280 Black USB (910-004287) - Отзывы

Рекомендовані товари