Другие цвета

Комп'ютерна миша бездротова Logitech M185 Red USB (910-002240) - Описание

Ласкаво просимо у світ бездротових технологій!

Куди б ви не поїхали, миша M185 завжди готова до роботи. Просто вставте приймач у USB-порт на пристрої та починайте працювати – процес підключення займе лише кілька секунд. Завдяки невеликому розміру та плавному управлінню курсором цю модель можна використовувати в обмеженому просторі та на завантаженому робочому столі.


Компактна конструкція для зручності роботи

Зручна конструкція цієї миші відповідає природній формі руки, тому ви можете працювати з нею тривалий час, не відчуваючи втоми. Невеликий пристрій без проводу можна брати з собою куди завгодно, адже він легко поміститься у сумку для ноутбука. Модель M185 припаде до душі користувачам, які працюють як правою, так і лівою рукою.


Точне керування, проста навігація

Завдяки точному позиціонуванню при рядковому прокручуванні миша M185 спрощує навігацію. Оцініть точні рухи миші практично на будь-якій поверхні – оптичний датчик забезпечує плавне вивірене керування курсором.


Якість, на яку можна покластися

Компанія Logitech по праву вважається провідним світовим виробником клавіатур та мишей. Всі її пристрої відрізняються високою якістю, і ця модель не стала винятком. Міцна M185 може міцна і надійна, може працювати до 12 місяців від однієї батареї. Вимикач живлення на корпусі та функція автоматичного переходу до сплячого режиму допоможуть зберегти заряд на тривалий час.


Просте підключення за технологією Plug-and-Play

Модель M185 може працювати з операційними системами Windows, MacOS, Chrome OS та Linux. Просто вставте USB-приймач у порт на комп'ютері або ноутбуку - і можна починати роботу без зволікання. Приймач забезпечує надійне та стабільне підключення в радіусі до 10 метрів.


Максимально швидке виконання завдань

Додайте мишу M185 до комплекту обладнання, що використовується, і ви зможете виконувати максимальний обсяг роботи в короткі терміни. Згідно з нещодавно проведеним дослідженням продуктивність роботи користувачів ноутбуків, які віддали перевагу цій миші сенсорної панелі, була на 50 % вищою, а виграш у швидкості склав 30 %.

Інтерфейс USB
Тип Миша
Колір Червоний
Підключення Бездротове
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай

Комп'ютерна миша бездротова Logitech M185 Red USB (910-002240) - Отзывы

Рекомендовані товари