Другие цвета

Колонки (акустична система) Sven SPS-619 Black - Описание

Компанія SVEN представила акустичну систему SPS-619 в незвичайному колірному рішенні - золотом, продовживши серію моделей з унікальним дизайном. Чорна глянсова поверхня і золотисті декоративні елементи на передніх панелях в поєднанні один з одним виглядають дуже вишукано і стильно. Навиваючи асоціації з дорогоцінними експонатами і творами мистецтва на виставках, модель правомірно може претендувати на звання «прикраса інтер'єру».

SVEN SPS-619 GOLD втілили в собі все найнеобхідніше для озвучування фільмів, комп'ютерних ігор і прослуховування музичних треків на ПК. Компактний розмір дозволяє колонкам без сорому для користувача розташуватися на робочому столі поруч з монітором. Окремий високочастотний випромінювач дуже чисто відтворює всі відтінки вокалу, струнних інструментів, перкусії, при цьому регулятор тембру дозволяє коригувати насиченість високих частот, роблячи звук більш детальним.

Варто відзначити, що корпуса колонок виготовлені з дерева (MDF). Це дозволяє погасити різні звукові спотворення, пов'язані з фізичними законами поширення звукової хвилі в замкнутому просторі. У підсумку, звук стає чистішим і натуральніше.

Для зручності панель управління винесена на бічну стінку активної колонки. На ній розташовані регулятори рівня гучності системи, а також тембру ВЧ. З огляду на комп'ютерну спрямованість акустики, на панелі дуже до речі виконаний роз'єм для підключення навушників.

В результаті SVEN SPS-619 GOLD - це доступний за ціною функціональний апгрейд для Вашого ПК з приємним оку дизайном і зручним набором опцій для управління.

Особливості

Двосмугова акустична система

Акустична система сумісна з PC, DVD / Media-програвачами, мобільними пристроями та іншими джерелами звуку

Унікальний дизайн у вигляді золотавих декоративних кіл

Панель управління на боковій стінці активної колонки

Регулювання рівня гучності і тембру ВЧ

Роз'єм для підключення навушників

магнітне екранування

Матеріал корпусу колонок - дерево (MDF)

Живлення Від мережі
Матеріал Пластик
Особливості Підключення до ПК
Тип Акустична система
Колір Чорний
Підключення Дротове
Вид монтажу Портативні
Сумісність ПК
Призначення Для дому та офісу
Країна-виробник товару Китай
Інтерфейси USB
Країна реєстрації бренду Китай

Колонки (акустична система) Sven SPS-619 Black - Отзывы

Рекомендовані товари