Клавіатура для ПК провідна (USB) Logitech K280e Corded Keyboard USB Black (920-005215) - Описание

Logitech K280e — комфортна й безшумна клавіатура, розроблена, щоб зберегти продуктивність працівників упродовж усього дня.

Повнорозмірна клавіатура

Клавіатуру з повнорозмірною розкладкою поділено на 3 зони: у лівій частині — алфавітно-цифрові й функційні клавіші, посередині — клавіші навігації (стрілки, клавіші Print Screen, Page Up, Page Down та інші) і праворуч — цифрова панель. Усі клавіші розміщені на звичних місцях, тому вводити текст швидко та зручно. У правому верхньому куті клавіатури розміщені світлодіодні індикатори. Якщо натиснути клавіші CAPS Lock, SCROLL Lock і NUM Lock, засвітиться відповідний індикатор.

Вбудована підставка для зап'ястків і регульовні ніжки для похилого розміщення

Вона не заважає під час набирання, а в моменти відпочинку сприяє розслабленню кисті. Розміщення клавіатури «плазом» дає змогу тримати руки в більш нейтральному, прямому положенні, а якщо потрібен нахил, його завжди можна зробити й відрегулювати за допомогою ніжок.

Низькопрофільні клавіші з майже безшумним натисканням

Введення тексту може здатися досить гучним, особливо якщо ви перебуваєте в маленькому приміщенні або серед людей, чутливих до шуму. На клавіатурі з низькопрофільними клавішами введення тексту майже безшумне, так що ви нікому не заважаєте.

USB-під'єднання Plug-and-Play

Швидко та просто встановлювати. Розпакуйте — і майже відразу починайте друкувати. Досить вставити дріт у вільний роз'єм USB на настільному ПК або ноутбуці — і клавіатуру можна використовувати.

Міцна конструкція

Конструкція клавіатури вирізняється збільшеною міцністю. Клавіатуру протестовано на вологозахищеність*, а клавіші, що витримують до 10 млн натиснень**, захищені від стирання, що скоротить запити від працівників щодо заміни клавіатури.

Колір Чорний
Тип підключення Дротові
Призначення Для настільного ПК
Форма Повнорозмірна
Корпус Пластиковий
Країна-виробник товару Китай
Сумісна ОС Microsoft Windows
Країна реєстрації бренду Китай

Клавіатура для ПК провідна (USB) Logitech K280e Corded Keyboard USB Black (920-005215) - Отзывы

Рекомендовані товари