Кабель Type-C to Type-C з опліткою Hoco X50 Exquisito 100W (20V, 5A) charging data cable 1M Black - Описание

USB-шнур Hoco X50 Exquisito 100W Type-C to Type-C 5A 1m відноситься до категорії кабелі зарядні, синхро-зарядні, для швидкої зарядки. Він відмінно підходить для телефонів, для планшетів, для MacBook (Type-C Male), коли необхідно синхронізувати смартфон і десктоп або ноутбук. Але це не означає, що у вас не вийде підключити провід до іншої техніки, при наявності відповідних входів це не викличе складнощів. Також кабель практично незамінний при зарядці акумулятора.


Виходи:

Від типу порту залежить сумісність шнура з різними типами пристроїв, так що цей параметр слід врахувати при виборі аксесуара. USB-провід Hoco X50 Exquisito 100W Type-C to Type-C 5A 1m оснащений штекерами Type C, Type C - Type C.

USB-C - коннектор із дзеркальною терморегулятори, тому вставити його неправильно неможливо. І це не єдиний його плюс. USB-C кабель забезпечує передачу даних на швидкості до 10 Гб / с, і витримує струми великої потужності. Якісний шнури цього типу можна використовувати для зарядки не тільки портативних гаджетів, але і лептопів з підтримкою технології швидкої зарядки Power Delivery (PD). Так що не дивно, що USB Type-C поступово замінює порт Micro-USB.


Особливості дизайну і конструкції

Крім штекера, в числі особливостей конструкції відзначимо, що аксесуар відноситься до категорії кабелі в оплетке. Розмір шнура - 1м, так що техніку можна ергономічно розмістити в процесі підключення. Колір девайса чорний.

Тип Кабелі синхронізації
Колір Чорний
Сумісність Всі пристрої, що використовують USB Type-C
Роз'єм 1 USB Type-C
Довжина кабелю, м
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай

Кабель Type-C to Type-C з опліткою Hoco X50 Exquisito 100W (20V, 5A) charging data cable 1M Black - Отзывы

Рекомендовані товари