Автодержатель Baseus Gravity Car Mount Black - Описание

Автодержатель для телефону Baseus Gravity Car Mount має безліч переваг в порівнянні з аналогами. Він не вимагає виконання складної установки, не блокує огляд і гармонійно вписується в загальний дизайн.

Завдяки спеціальному вбудованому механізму ви можете легко встановити смартфон в утримувачі. Просто відсуньте бічні частини держателя, розмістіть телефон на нижній підставці і зафіксуйте його, відпустивши краю. Він підійде для будь-яких телефонів з екраном від 4 до 6 дюймів або шириною від 63 до 88 мм. Товщина телефону при цьому повинна бути не більше 10 мм.

Конструкція автотримача дозволяє щільно зафіксувати смартфон відразу з трьох сторін, запобігаючи його випадання або пошкодження. У місцях, де власник стикається з телефоном знаходяться спеціальні прогумовані вставки, які захищають його від подряпин і потертостей. Дизайн автотримача ретельно продуманий, тому повністю відповідає всім вимогам користувачів. Нижня підставка має відповідний виріз спереду, який забезпечує вільний доступ до кнопки Home і дозволяє використовувати всі функції смартфона.

Місце встановлення На дефлектор
Тип кріплення Затискач
Тип Автотримачі
Колір Чорний
Призначення Для мобільних телефонів
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай

Автодержатель Baseus Gravity Car Mount Black - Отзывы

Рекомендовані товари