Ігровий комплект для ПК 4 в 1 (клавіатура, мишка, навушники, килимок) XTRIKE ME CM-406 - Описание

Gaming Combo 4-in-1 XTRIKE ME CM-406 - це набір справжнього геймера, в який входить клавіатура, миша, гарнітура і ігрова поверхня. Девайси мають крутий ігровий дизайн і характеристики, необхідні для чистої і швидкої перемоги над противником.


Клавіатура має ресурс в 10 000 000 натискань, мультимедійні клавіші.

На клавішах клавіатури нанесені букви російського і англійського алфавітів.

Клавіатура та мишка підключається через USB


XTRIKE ME CM-406 - це сучасна клавіатура з підсвічуванням для геймерів, які шукають надійне обладнання для використання в тривалих сеансах ігор віртуального світу.


Компактна конструкція XTRIKE ME CM-406 оснащена корисними функціями і необхідними тактичними здібностями в іграх. Завдяки максимальному плавності і швидкості ходу клавіатура відмінно підходить для активних шутерів. Також клавіатура підходить для набору текстів і може використовуватися в офісі завдяки такого результату в роботі.


Миша CM-406 - це справжнє легендарне зброю для геймерів, які шукають комбінацію комфорту і неперевершеною ігровий точності. Ідеальна ергономічна форма миші для правої руки забезпечує тривалу комфортну гру. Висока роздільна здатність оптичного сенсора забезпечить вам попіксельно точність. Ця полегшена трехкнопочная версія без бічних кнопок, вона відмінно підійде як професійним геймерам, так і тим, хто раніше тільки мріяв про ігровий миші.


Насолоджуйтесь ідеальною точністю в процесі гри. Маніпулятор оснащений оптичним сенсором XTRIKE ME CM-406, який може похвалитися регульованим дозволом до 1600 CPI. Крім того, відгуку в 1 мілісекунду, забезпечують плавні рухи з блискавичною реакцією.


Корпус навушників гарнітури XTRIKE ME CM-406 виготовлений з якісного пластика і має дуже крутий дизайн, адже це геймерская модель. Навушники мають великі накладні амбушюри, що накривають вуха повністю дозволяючи абстрагуватися від зовнішнього середовища і сконцентруватися виключно на грі. Амбушюри м'які, тому навушники можна довго безперервно використовувати без дискомфорту. Звичайно ж навушники можна відрегулювати за розміром.


Килимок для мишки - це ігровий килимок з щільним плетивом ниток, яке забезпечує абсолютно гладку поверхню, завдяки чому ігрова миша ковзає гранично швидко. Килимок відмінно підійде для будь-якого типу миші з будь-яким ступенем чутливості, забезпечуючи високу стабільність управління та зчитування. Килимок виготовлений з високоякісних матеріалів, які навіть при частому скручивании не зношуються, залишаючи поверхню абсолютно гладкою.

Колір Чорний

Ігровий комплект для ПК 4 в 1 (клавіатура, мишка, навушники, килимок) XTRIKE ME CM-406 - Отзывы

Рекомендовані товари