Ігрові навушники з мікрофоном для ПК Gembird GHS-03 Black - Описание

Стилізоване оформлення

Навушники Gembird GHS-03 Black/Red є класичним пристроєм для геймінгу. Вони добре продумані з ергономіки, а дизайн вже з перших нот дає зрозуміти, що техніка призначена для серйозної гри. Чорно-червоне оформлення, агресивні акценти з точеною геометрією, досить масивна на вигляд конструкція – все це утворює єдиний образ, який підкреслює вашу перевагу над суперниками.

Мікрофон з регулюванням

Регулювання положення мікрофона дозволить вам легко вирішувати, що і коли має бути почуте опонентами. При цьому лише один простий рух дозволить вам швидко вибрати його положення. Так можна підлаштувати техніку під свої параметри обличчя, а також прибрати мікрофон, якщо він заважає.

М'яке настроюване оголов'я

Оголов'я має регулювання повноти голови, щоб ви могли налаштувати його максимально комфортно для себе. При цьому воно ще й оснащене пом'якшувальною накладкою зі шкірозамінника, яка дозволить дужці сісти на череп максимально акуратно та без тиску. Таким чином, тривалі ігрові сесії не стануть проблемою для вас – жодних дискомфортних відчуттів від тривалого перебування в навушниках.

Об'ємні комфортні амбушури

Амбушюри продумані так, щоб ви могли почувати себе максимально комфортно, а звук був спрямований всередину слухового проходу. При цьому вони ізолюють зовнішні звукові хвилі, які порушують цілісність сприйняття. Саме тому в таких навушниках добре чутно кожен звук – чітко, окреслено, м'яко.

Пульт налаштування гучності

На дроті, що виходить з одного з каналів, розміщений пульт, за допомогою якого можна відрегулювати рівень гучності. Швидко і точно ви зможете це зробити лише парою рухів, а не налаштовуючи все з основного джерела - ПК, лептопа, плеєра.

Тип кріплення З оголовьем
Тип навушників Накладні
Інтерфейс підключення 3.5 мм mini-Jack
Колір Черный
Тип підключення Дротові
Вид Гарнітура
Призначення Для комп'ютерів
Мікрофон Висувний

Ігрові навушники з мікрофоном для ПК Gembird GHS-03 Black - Отзывы

Рекомендовані товари