Навушники з мікрофоном (гарнітура) для телефону Razer Hammerhead Duo for Nintendo Switch Black (RZ12-03030100-R3M1) - Описание

Подвійне занурення

Під час щоденних поїздок ви відключаєтеся від навколишнього світу, налаштовуючись на улюблену музику, дивлячись улюблені фільми або граючи у улюблені ігри. Занурюйтесь із вставними навушниками Razer із точно налаштованою технологією подвійних випромінювачів, яка подвоює ваші враження від розваг на ходу.

ТЕХНОЛОГІЯ Подвійних випромінювачів

Що відрізняє подвійні випромінювачі від навушників з одним динаміком, так це можливість відокремити глибокий бас від середніх та високих частот. Окремий динамічний випромінювач та окремий випромінювач з урівноваженим якорем забезпечують багатий і повний діапазон звуку з чудовою чіткістю, ви чутимете більш захоплюючий звук від музики, фільмів та ігор, куди б ви не вирушили.

БЕЗКОМПРОМІСНІ ПЕРЕВАГИ

1. Додаткові силіконові насадки 3 розміри

Різні варіанти розмірів дозволяють досягти зручної та безпечної посадки навушника у вусі та ефективно зменшують небажаний шум.

2. Алюмінієвий корпус та кабель в оплетці

Корпус навушників міцний, щоб відповідати вимогам щоденного використання, а кабелі в оплетці гарантують, що вам не доведеться довго розплутувати їх.

3. Елементи управління та мікрофон на дроті

Будь то дзвінок у дорозі або швидке регулювання гучності, вбудований пульт керування та мікрофон допоможуть зробити це зручно.

4. Аналоговий 3,5 мм роз'єм

Razer Hammerhead Duo також випускається у версії Nintendo Switch™, в якій реалізована технологія подвійних випромінювачів для консольних ігор. У комплекті кабель в оплетці для збільшення терміну служби, мікрофон для голосового спілкування та спеціальний чохол для зручного та портативного зберігання.

Тип кріплення Без кріплення
Тип навушників Вакуумні
Інтерфейс підключення 3.5 мм (mini-Jack)
Колір Чорний
Тип підключення Дротові
Вид Гарнітура
Призначення Для мобільних телефонів
Мікрофон Вбудований
Форма штекера Прямий
Імпеданс, Ом 32

Навушники з мікрофоном (гарнітура) для телефону Razer Hammerhead Duo for Nintendo Switch Black (RZ12-03030100-R3M1) - Отзывы

Рекомендовані товари