Ігрові навушники з мікрофоном (гарнітура) для ПК Razer BlackShark V2 X (RZ04-03240100-R3M1) - Описание

Звук кіберспорту

Воюйте з ворогами в легкій кіберспортивній гарнітурі, що розкриває свої переваги під тиском. Представляємо Razer BlackShark V2 X - потрійна загроза за рахунок чудового звучання, чудової чистоти мікрофона та звукоізоляції високої якості, підтвердженими про-гравцями.

50мм динаміки Razer Triforce

З можливістю індивідуальної передачі високих, середніх та низьких частот, новий запатентований дизайн динаміків працює як 3 в 1 – видаючи яскраве звучання з багатими високими частотами та потужними басами, чіткою та ясною передачею голосу.

Кардіоїдний мікрофон Razer Hyperclear

Пропонуючи покращену передачу мови та шумозаглушення, мікрофон, що згинається на цій легкій кіберспортивній гарнітурі, має оптимізований корпус з більш відкритою конструкцією для мінімальних перешкод, що забезпечує підвищену чіткість для ближчого звучання вашого голосу.

Просунуте пасивне шумозаглушення

Від шумного натовпу до шуму вашої установки, відключіть сторонні звуки та насолоджуйтесь безперервною зосередженістю за допомогою спеціальних закритих навушників, які повністю закривають ваші вуха, та завдяки м'яким амбушюрам, що утворюють ідеальне ущільнення для більшої звукоізоляції.

Легкий комфорт

При вазі всього 240 грамів, під час ігрових марафонів ви ледве згадаєте, що одягли навушники. Гарнітура зроблена ще зручнішою завдяки більш товстому оголов'ю та покращеним амбушюрам з піни з ефектом пам'яті та покриттям з дихаючої тканини та м'якої штучної шкіри.

7.1 Surround Sound

Підвищіть свою обізнаність у грі і не дозволяйте стороннім шумам відволікти вас з точно позиціонованим звуком, який дозволить вам інтуїтивно зрозуміти, звідки виходить кожен звук у грі.

*Доступна тільки для Windows 10 64-bit.

Крос-платформна сумісність

Ця кіберспортивна гарнітура підключається через аналоговий роз'єм 3.5 мм і працює з безліччю популярних платформ, дозволяючи брати участь у битвах на ПК, Mac, PS4, Xbox One, Nintendo Switch та інших пристроях.

Тип кріплення З оголовьем
Тип навушників Накладні
Інтерфейс підключення 3.5 мм (mini-Jack)
Колір Чорний
Тип підключення Дротові
Вид Гарнітура
Призначення Для комп'ютерів
Мікрофон Висувний
Функції та можливості Регулятор гучності

Ігрові навушники з мікрофоном (гарнітура) для ПК Razer BlackShark V2 X (RZ04-03240100-R3M1) - Отзывы

Рекомендовані товари