Ігрові навушники для комп'ютера з мікрофоном і підсвіткою Onikuma X4 Black - Описание

Ергономічний дизайн - в поєднанні з регульованим головним променем, універсальними м'якими навушниками без тиску, підходять для вух різного розміру, приємні для шкіри і зручні.

Драйвер звукового динаміка 40 мм - нове покоління звукового блоку діаметром 50 мм з високою роздільною здатністю звуку, широким частотним діапазоном, гарним рівнем звукового поля і технологією звукових ефектів для чіткого відновлення деталей звуку.

особливості:

Розгалуження шуму і висувною гнучкий мікрофон: ці виграшні і милі ігрові гарнітури можуть легко зупинити всі шуми, що надходять ззовні, що допомагає ефективно спілкуватися за допомогою мікрофона. Якщо ви не хочете розмовляти між іграми - просто вимкніть мікрофон, і ви зможете провести свій "час" в грі

Широкосмугова сумісність: ігрові гарнітури можна легко поєднати з PS4, PS Vita, ноутбуками, ПК, планшетами, смартфонами, Nintendo і різними іншими моделями. Ви також можете підключити їх до Xbox, однак, якщо у вас є стара модель, вам може знадобитися адаптер (не входить в комплект), щоб приєднати їх. Він має 3,5-мм аудіо роз'єм, що дозволяє користувачам підключати гарнітури до пристроїв. Примітка: Роз'єм USB призначений тільки для світлодіодного підсвічування

Амбушури із 100% піни з ефектом пам'яті

Обертається на 360 ° мікрофон

5 регульованих розмірів

2,2-метровий USB-кабель для гарнітури

Привертає увагу світлодіодне підсвічування RGB (світло можна вимкнути)

багатоплатформенна сумісність

Це професійна гарнітура PS4 для Xbox One (адаптер не входить в комплект), Playstation 4, ПК, Nintendo Switch і ноутбуки.

Ідеально підходить для багатьох видів ігор, таких як Fortnite, Halo 5 Guardians, PUBG, Metal Gear Solid, CS: GO, Call of Duty, Star Wars Battlefront, EA Sports UFC, Overwatch, World of Warcraft Legion тощо.

Специфікація:

Опір динаміка: 32Ω

Чутливість: 117dB ± 3dB

Діапазон частот: 20HZ-20KHZ

Мікрофон: φ6 * 5 мм

Опір мікрофона: 2.2KΩ

Чутливість мікрофона: -42dB ± 15dB

Комплектація:

a. 1x ігрова гарнітура

b. 1x USB-кабель

c. 1x керівництво користувача

Тип кріплення З оголовьем
Тип навушників Накладні
Інтерфейс підключення 3.5 мм (mini-Jack)
Довжина шнура, м 2.2
Колір Чорний
Тип підключення Дротові
Вид Гарнітура
Призначення Для комп'ютерів
Мікрофон Висувний
Функції та можливості Регулятор гучності

Ігрові навушники для комп'ютера з мікрофоном і підсвіткою Onikuma X4 Black - Отзывы

Рекомендовані товари