Ігрова поверхня (355x254mm) Razer Sphex V2 (RZ02-01940100-R3M1) - Описание

Ігрова поверхня Razer Sphex V2 S Gaming спроектована для бездоганної гри за настільним комп'ютером. Виріб забезпечує високу якість відстеження як для лазерних, так і для оптичних ігрових мишок. Ігрова поверхня виконана з надміцного полікарбонату та вдосконаленого матеріалу липкої підкладки. Її характеристики та розташування залишаться незмінними в ході найінтенсивнішого ігрового процесу, щоб ваша увага була сфокусована виключно на грі.

Бездоганна робота за настільним комп'ютером
Razer Sphex V2 спроектована для гравців, які воліють грати на абсолютно рівній горизонтальній поверхні. Завдяки надтонкій формі та вдосконаленому матеріалу липкої підкладки виріб стане чудовим вибором для гравців, які віддають перевагу ігровому процесу без будь-яких перешкод.

Для лазерних та оптичних сенсорів
Ігрова поверхня спроектована для підвищення якості роботи комп'ютерної миші, демонстрації всіх можливостей як оптичних, так і лазерних сенсорів, забезпечення швидкості та контролю будь-якого стилю гри.

Максимальна міцність
Надміцне покриття з полікарбонату Razer Sphex V2 протестовано в лабораторних умовах на стійкість до ударного навантаження, розривів та зношування. Неймовірна міцність забезпечить чудові результати у найінтенсивніших тренуваннях та на турнірах.

Особливості:

Відмінна якість відстеження як для лазерних, так і для оптичних мишей.
Надміцна поверхня із полікарбонату.
Багаторазовий липкий шар основи.

Розміри:

Ширина: 355 мм
Глибина: 254 мм
Товщина: 0.5 мм
Тип Килимок
Колір Кольоровий
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай

Ігрова поверхня (355x254mm) Razer Sphex V2 (RZ02-01940100-R3M1) - Отзывы

Рекомендовані товари