Ігрова поверхня (270х215мм) Razer Goliathus Mobile Small (RZ02-01820200-R3M1) - Описание

Razer Goliathus Mobile – мобільний килимок для ігрової миші. Ідеальне співвідношення контролю та швидкості. Найвища точність зчитування рухів. І вся ця розкіш — у мобільному виконанні. Килимок вийшов дуже легким. Товщина - лише 1.5 мм. Такий не займає багато місця у валізі, сумці чи рюкзаку. Дозвольте собі невелику перевагу на чужій території.

Тонкий та гнучкий - максимальна мобільність
Razer Goliathus Mobile, при товщині всього 1.5 мм, можна легко носити з собою. Можна, наприклад, вкласти його всередину ноутбука або згорнути трубочкою і засунути в сумку, не боячись, що потім не розгорнеться.

Баланс контролю та швидкості
Коли проектуєш килимок для геймерів, які завжди в роз'їздах, важливо дотриматися балансу, щоб один і той же килимок підходив для різних стилів гри. В результаті великих досліджень і практичних випробувань народився Razer Goliathus Mobile - його гладка поверхня забезпечує швидке ковзання, і точність зупинки для контролю в грі.

Оптимальна поверхня для точного відстеження рухів
Razer Goliathus Mobile був створений завдяки пильній увазі деталей. Мікротектура тканої поверхні відмінно підходить як для оптичних, так і для лазерних мишок. Це ідеальна поверхня для турнірів, де важливе точне відстеження рухів. Найменше переміщення буде помічено та з точністю скопійовано на екран.
Тип Килимок
Колір Кольоровий
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай

Ігрова поверхня (270х215мм) Razer Goliathus Mobile Small (RZ02-01820200-R3M1) - Отзывы

Рекомендовані товари