Ігрова миша провідна з підсвічуванням Logitech G300S Black USB (910-004345) - Описание

Logitech G300s надає можливість створення та збереження трьох профілів з макросами клавіатури та параметрами роздільної здатності для окремих ігор або гравців, а це дозволяє зберігати індивідуальний стиль гри навіть при підключенні миші до іншого комп'ютера. З іншого боку, недосвідчений користувач може використовувати стандартні конфігурації, встановлені за умовчанням. Активація власних налаштувань здійснюється за допомогою встановлення додаткового програмного забезпечення Logitech Gaming Software (LGS).


Підсвічування

Logitech G300s має вбудоване функціональне семикольорове підсвічування. Користувач може вибрати будь-який із можливих відтінків на свій розсуд для кожного певного профілю, щоб завжди знати, які налаштування активовані в даний момент.


Програмне забезпечення

ПЗ для Logitech G300s зрозуміле і просте, тому робота девайсу запускається за лічені хвилини. Налаштування профілів користувача здійснюється шляхом простого перетягування. Якщо потреба в цьому відсутня, гравець може завжди скористатися попередніми установками з автоматичним визначенням гри.

Інтерфейс USB
Тип Миша
Колір Чорний
Підключення Проводная
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай

Ігрова миша провідна з підсвічуванням Logitech G300S Black USB (910-004345) - Отзывы

Рекомендовані товари