Ігрова миша провідна Razer Viper 8KHz Black (RZ01-03580100-R3M1) USB - Описание

Абсолютний контроль. На новому рівні

Досягніть наступного рівня абсолютного контролю з Razer Viper 8KHz - симетричною мишею для кіберспорту з істинною частотою опитування 8000 Гц для максимальної швидкості і мінімальної затримки з коли-небудь досягнутих. З вдосконаленою оптичними перемикачами Razer 2-го покоління мишею, настав час стати на ноги і залишити все позаду.

Випереджайте суперників. У 8 разів

Представляємо технологію Razer HyperPolling

Технологія Razer HyperPolling перевершує галузеві стандарти зі справжньою частотою опитування 8000 Гц - відправляючи до 8 разів більше даних за секунду та скорочуючи затримку з 1 до 1/8 мілісекунди.

Ніколи не втрачайте слідів перемоги

Свідоцтво ультрагладкого руху курсору.

На відміну від мишей з більш низькою частотою опитування, де рух курсора може викликати непостійні мікровимкнення, технологія Razer HyperPolling забезпечує надплавне переміщення курсору - відмінність, яка ще більш очевидна на моніторах з високою частотою оновлення.

Нульовий ризик промаху

Оптичні перемикачі Razer для мишей 2-го покоління

З покращеним тактильним зворотним зв'язком, тепер кожне клацання відчувається і звучить приємніше. І без необхідності в затримці вібрації, яка використовується в традиційних перемикачах, блискавичне спрацювання доповнюється технологією Razer HyperPolling, щоб забезпечити мінімальну затримку введення, яка наближає вас до гри на професійному рівні.

Тонка настройка для попіксельної точності прицілювання

Оптичний сенсор Razer Focus+

Завдяки найкращій у галузі точності дозволу 99.6% навіть найтонші рухи цієї симетричної кіберспортивної ігрової миші постійно відстежуються. Оснащений інтелектуальними функціями сенсор стає ще точнішим, забезпечуючи високий рівень точності для виграшних у грі хедшотів.

Важкоатлет із ультра легким дизайном, вагою 71 грам

Насолоджуйтесь швидким та плавним керуванням за допомогою однієї з найлегших ігрових мишей на ринку. При вазі всього 71 г, що ще більше вражає, вона отримала свою вагу без шкоди для міцності конструкції завдяки симетричному форм-фактору.

Розширена вбудована пам'ять

Будьте готові до змагань будь-де, маючи до 5 збережених профілів, які дають вам доступ до оптимальних комбінацій клавіш, макросів та подвійного введення за допомогою функції Razer HyperShift

Кабель Razer Speedflex

Зі сплетеним для більшої гнучкості і що забезпечує мінімальний опір кабелем, ви зможете виконувати більш швидкі та плавні рухи для більш точного керування мишею.

Вбудовані в корпус прогумовані бічні накладки

Для більш безпечних рухів, миша оснащена гумовими накладками, які повністю закривають її ліву та праву сторони - вони вбудовані в корпус для запобігання відшаруванню.
Інтерфейс підключення USB
Тип Миша
Колір Чорний
Підключення Дротова
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай

Ігрова миша провідна Razer Viper 8KHz Black (RZ01-03580100-R3M1) USB - Отзывы

Рекомендовані товари