Ігрова миша провідна Razer Naga X Black (RZ01-03590100-R3M1) USB - Описание

Відмінне рішення для MMO-ігор!

Для кожного любителя MMO є чудова мишка, в якій знайдеться потрібна кількість кнопок і функцій, для безлічі скіл і макросів. Це Razer Naga X! У пристрої цілих 16 програмованих кнопок у сумі, а зручна та ергономічна форма мишки дозволить вам керувати їй якнайкраще та швидко реагувати на все, що відбувається в грі!

Почнемо із кнопок!

За допомогою Razer Synapse 3 і функції Razer HyperShift ви зможете запрограмувати кожну з 16 кнопок для виконання простих дій або відтворення складних макросів. Але є ще дещо. Шанувальники девайсів Razer можуть знати про те, що завдання HyperShift не в тому, щоб просто програмувати кнопки, а в тому, щоб задати для них вторинні дії і, отже, вдвічі розширити функціонал миші - до 32 різних дій в цьому випадку!

Легше та зручніше!

Razer Naga X важить аж на 40% менше своєї попередниці - Razer Naga Trinity, а значить вам буде ще зручніше керувати мишкою і ви зможете швидше реагувати на ігрові події. Плюс до того, у Naga X якнайкраще опрацьована ергономіка, пристрій чудово підходить для геймерів з великими і середніми долонями, що віддають перевагу обхвату долонею або "кігтем".

Перемикачі все!

Кожне клацання чітко чується і відчувається, а зворотний зв'язок при натисканні став ще кращим — саме так можна описати парочку важливих особливостей оптичних мікроперемикачів Razer другого покоління, встановлених в основних кнопках Naga X. Їх принцип роботи заснований на спрацюванні за рахунок інфрачервоного променя, завдяки чому час відгуку при натисканні становить лише 0,2 м/с. Плюс до того, оптика не потребує фізичного контакту складових частин перемикача, так що і затримка при вібрації в них теж не потрібна, а випадкові дабл-кліки виключені!
Інтерфейс підключення USB
Тип Миша
Колір Чорний
Підключення Дротова
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай

Ігрова миша провідна Razer Naga X Black (RZ01-03590100-R3M1) USB - Отзывы

Рекомендовані товари