Ігрова гарнітура HyperX Cloud Gaming Headset для PS4 Black-Blue (HX-HSCLS-BL/EM) - Описание

Гарнітура HyperX Cloud Blue для PS4 покликана задовольнити потреби найвибагливіших користувачів ігрової консолі Sony PlayStation 4. Офіційно ліцензована Sony для роботи з PS4 гарнітура забезпечена зручним регулятором гучності та перемикачем відключення мікрофона, розташованим прямо на кабелі - геймер завдяки такому розміщенню звертатись до системного меню.


Міцна алюмінієва конструкція гарнітури забезпечує виняткову надійність навіть за умов інтенсивного повсякденного використання. Амбушюри виготовлені з фірмової піни з пам'яттю форми, і разом з оголов'ям з м'якою підкладкою зі шкірозамінника гарантує зручність використання навіть під час тривалих ігрових сесій. Динаміки високої вірності діаметром 53 мм забезпечують і покращену передачу басів, і чітке відтворення високих та середніх частот, а закрита конструкція чашок надійно ізолює зовнішніх шумів і допомагає повністю зануритися в гру. Мікрофон гарнітури HyperX Cloud Blue для PS4 можна налаштувати під індивідуальні уподобання, а його шумозахист знижує рівень фонових шумів. За бажання просто послухати музику, достатньо від'єднати мікрофон. Під час тестування HyperX Cloud Blue для PS4 не було виявлено жодного чутного відлуння, фонових шумів чи спотворень голосу, тому спілкування з командою обіцяє бути максимально комфортним.


4-контактний роз'єм діаметром 3.5 мм у HyperX Cloud Blue для PS4 сумісний з PS4, Xbox One (у разі використання гарнітури з контролерами Xbox One без порту 3.5 мм потрібен окремий адаптер, що продається), Wii U, Mac і різноманітними мобільними пристроями, обладнаними роз'ємами по стандарту CTIA.


Особливості:

Повна сумісність із Sony PlayStation 4 – офіційно ліцензована Sony

Зручність використання - амбушюри з пам'яттю форми та оголов'я з м'якою підкладкою зі шкірозамінника

Сумісність - з PS4, Xbox One, Wii U та мобільними пристроями

Індивідуальність - характерний дизайн HyperX

Знімний мікрофон

Тип кріплення З оголовьем
Тип навушників Накладні
Інтерфейс підключення 3.5 мм (mini-Jack)
Колір Чорний
Тип підключення Дротові
Вид Гарнітура
Призначення Для комп'ютерів
Мікрофон Висувний
Функції та можливості Регулятор гучності

Ігрова гарнітура HyperX Cloud Gaming Headset для PS4 Black-Blue (HX-HSCLS-BL/EM) - Отзывы

Рекомендовані товари