Ігрова гарнітура для ПК з підсвічуванням A4Tech Bloody G430 Black - Описание

Компанія A4Tech представляє нові ігрові навушники із мікрофоном Bloody G430. Кожна деталь гарнітури A4Tech Bloody G430 відрізняється чудовою ергономічністю та оптимізацією, що дозволяє їй ідеально підлаштуватися під будь-які умови та повністю відповідати всім вимогам сучасних гравців.

Навушники Bloody G430 можуть похвалитися чудовою якістю звучання завдяки унікальній конструкції динаміків, що дає можливість пристрою максимально чітко і без будь-яких спотворень передавати звук у всіх частотних діапазонах від 20Гц до 20КГц. Ця особлива перевага також дозволяє навушникам відокремлювати бас, тим самим відтворюючи більш м'яким і мелодійним.

Серед інших переваг A4Tech Bloody G430 варто виділити м'яке оголов'я та амбушюри, які делікатно оточують вуха геймерів, ізолюючи їх від зовнішнього шуму, а також алюмінієвий каркас і збільшений обід, вкритий приємним на дотик матеріалом. Пристрій має високотехнологічний мікрофон з ефектом шумозаглушення. Варто також відзначити, що ця гарнітура може похвалитися чудовою сумісністю з багатьма сучасними ігровими платформами, а саме: Xbox One, ПК і PS4.

Зручно розташований пульт керування дозволить з легкістю регулювати гучність, а також вмикати/вимикати мікрофон, коли це необхідно. Підключення здійснюється через 3,5-міліметровий звуковий роз'єм; при використанні пристрою з комп'ютером знадобиться адаптер для розгалуження сигналів мікрофона та навушників, що постачається в комплекті.

Тип кріплення З оголовьем
Тип навушників Накладні
Інтерфейс підключення 2 x mini jack 3.5 mm
Довжина шнура, м 2.2
Особливості Регулятор гучності
Колір Чорний
Тип підключення Дротові
Вид Гарнітура
Призначення Для комп'ютерів
Мікрофон Висувний
Акустичне оформлення Закриті
Імпеданс, Ом 32

Ігрова гарнітура для ПК з підсвічуванням A4Tech Bloody G430 Black - Отзывы

Рекомендовані товари