Гарнітура для ПК з мікрофоном Gembird MHS-002 (2 x Mini-jack 3,5 мм) Black-Red - Описание

Комп'ютерні гарнітури від Gembird постійно радують власників високою якістю виконання та гідним звучанням на всіх частотах. Не є винятком і навушники Gembird MHS-002. Це накладні навушники, які ідеально підійдуть для Skype, для call центру, для ПК, для ноутбука, для офісу.

Гармонійний звук, широкий функціонал, зручна конструкція – навушники обов'язково оцінять усі. Об'ємний звук 7.1 не підтримується. Докладніше характеристики моделі розглянемо далі.

Широкі можливості для спілкування

Швидку координацію команди або надсилання голосових повідомлень у чаті важко уявити без налаштованого мікрофона. Гарнітура Gembird MHS-002 порадує не лише гарним звуком, а й чудовим мікрофоном.

Поворотний незламний мікрофон надає ергономічне розташування гарнітури біля рота, а значить – і чітке звучання під час запису.

Оригінальний дизайн

Ігрові партії часто тривають багато часу, тому виробник подбав про зручну посадку Gembird MHS-002 у процесі носіння. багатопозиційне оголов'я забезпечує тривале використання вух без втоми. Сприяє цьому і приємний, але міцний матеріал амбушюр шкірозамінника. Конструкція не займає багато місця, у разі потреби модель просто брати із собою.

При цьому враховуйте, що Gembird MHS-002 – це дуже витончена гарнітура. Чорний колір корпусу доповнить ваш стиль і порадує навіть вимогливих естетів.

Спосіб підключення та роз'єми (штекери)

Підключення, що гарантує стабільне з'єднання із джерелом звуку та не відволікає користувача під час експлуатації навушників. Інтерфейс 2 x mini-jack (роз'єм 3.5 мм) гарантує простоту підключення і без зайвих драйверів сумісний з усіма найпоширенішими комп'ютерними системами.

Тип кріплення З оголовьем
Тип навушників Накладні
Інтерфейс підключення 2х 3.5 мм (mini-Jack)
Колір Чорний
Тип підключення Дротові
Вид Гарнітура
Призначення Для комп'ютерів
Мікрофон Висувний

Гарнітура для ПК з мікрофоном Gembird MHS-002 (2 x Mini-jack 3,5 мм) Black-Red - Отзывы

Рекомендовані товари