Автодержатель Baseus Rock-solid Electric Holder з бездротовою зарядкою Black - Описание

Baseus Rock-solid незамінний аксесуар для будь-якого автовласника, який з легкістю виконує дві функції. По-перше, це тримач для смартфона, який закріплюється в дефлектори за допомогою звичайного гачка і двухточечной опори. По-друге, він підтримує технологію бездротової зарядки QI і буде заряджати сумісні моделі телефонів, поки утримує їх перед вашими очима. Фіксація гаджета відбувається автоматично за допомогою вбудованого інфрачервоного датчика.

Цей аксесуар сумісний з мобільними апаратами, мають вбудовану функцію бездротової зарядки. Перевірте наявність цієї функції на Вашому смартфоні. В іншому випадку потрібно додатковий ресивер.

переваги:

Для ряду телефонів Baseus Rock-solid має можливість прискореної зарядки, що забезпечує на 40% більшу швидкість заряду. Працює тільки з моделями, що підтримують таку функцію. В інших випадках забезпечується стандартна швидкість бездротової зарядки. Для швидкої зарядки слід вставляти кабель в помаранчевий USB порт адаптера живлення.

Якісні електронні компоненти, вбудований захист від стрибків напруги і короткого замикання, захист від перегріву і перевантажень забезпечують високу ефективність зарядки і надійний захист автомобіля і пристроїв.

Аксесуар виготовлений з якісних і надійних матеріалів. Глянцевий контактна поверхня із загартованого скла, а його вигнуті рамки з алюмінієвого сплаву.

Місце встановлення На дефлектор
Тип кріплення Затискач
Особливості Qi беспроводная зарядка
Тип Автотримачі
Колір Чорний
Призначення Для мобільних телефонів
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай

Автодержатель Baseus Rock-solid Electric Holder з бездротовою зарядкою Black - Отзывы

Рекомендовані товари