Bluetooth навушники Xiaomi Redmi AirDots Global Black (ZBW4480GL) - Описание

Навушники Xiaomi Redmi AirDots мініатюрні і комфортні. Повністю бездротові з сучасним стандартом Bluetooth 5.0. Автоматичне підключення за лічені секунди. Повністю автономні лівий і правий навушники комфортно і надійно закріплюються в вушній раковині. Досить вийняти навушники з кейса, щоб вони автоматично підключилися до останнього використовуваному пристрою.

Чисте звучання без сторонніх шумів Xiaomi Redmi AirDots піднімають рівень сприйняття музики на абсолютно новий рівень. Ув'язнені в мініатюрний корпус, навушники отримали максимальний динамік 7,2 мм, який чудово відтворює потужні баси і широкий діапазон середніх і високих частот.

Інтелектуальна технологія шумозаглушення DSP прибирає сторонні шуми, щоб ніщо не заважало вашій розмові. Ніяких звуків вулиці, голос в навушниках звучить чітко і голосно.

Надійна фіксація Xiaomi Redmi AirDots надійно і зручно розташовуються в вушному каналі, так що ви не втратите їх навіть під час пробіжки. Вага кожного навушника дорівнює всього 4.2 м Три розміру амбушур допоможуть вам підлаштувати навушники під себе, щоб навіть після багатогодинного прослуховування музики ви не відчували дискомфорту.

Ємність акумулятора Xiaomi Redmi AirDots дорівнює 40 мАг, що дозволить вам слухати музику без перерви до 4 годин. З огляду на зарядні можливості док-станції автономність навушників зростає до 12 годин при прослуховуванні музики або в режимі розмови, до 15 годин в режимі гри або перегляду відео.

Одне або два натискання на багатофункціональну кнопку Xiaomi Redmi AirDots, і ви можете прийняти або відхилити дзвінок, почати відтворення, поставити музику на паузу, викликати голосового помічника. Все просто і зручно.

Тип кріплення Без кріплення
Тип навушників Вакуумні
Інтерфейс підключення Bluetooth
Особливості TWS (2 раздельно)
Колір Чорний
Тип підключення Бездротові
Вид Гарнітура
Призначення Для мобільних телефонів
Мікрофон Вбудований
Функції та можливості Функція плеєра

Bluetooth навушники Xiaomi Redmi AirDots Global Black (ZBW4480GL) - Отзывы

Рекомендовані товари