Bluetooth навушники Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (Redmi Airdots 2) Black (BHR4272GL) - Описание

Навушники Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 – це допрацьована та покращена глобальна версія компактних бездротових навушників Xiaomi Redmi Airdots S. Вони відрізняються більш стабільною та швидкою поєднанням з мобільними гаджетами. Що робить їх використання ще комфортнішим. А в іншому це все ті ж стильні та функціональні навушники з широкими можливостями, відмінною автономністю та продуманою ергономікою.

Особливості:

Стабільний сигнал та швидке сполучення

Підключення за допомогою бездротового протоколу Bluetooth 5.0

Підтримка ігрового режиму із низькою затримкою передачі звуку

Вага кожного навушника всього 4.1 грама

Час автономної роботи до 12 годин (із зарядним кейсом)

Підтримка голосових помічників (Siri, Google Assistant)

Управління за допомогою функціональних кнопок на вкладишах

Забудьте про дроти

Повністю автономні лівий та правий навушники комфортно та надійно закріплюються у вушній раковині. Достатньо вийняти навушники з кейсу, щоб вони автоматично підключилися до останнього пристрою. При поверненні навушників до гнізда док — станції розпочнеться процес підзарядки.

Просте та зручне перемикання між одним і двома навушниками

Оптимізоване з'єднання між лівим і правим повністю бездротовими навушниками - вкладками Mi Basic 2. Легке перемикання між одним і двома навушниками, кожен навушник може працювати незалежно. Вставте у вухо один навушник для монофонічного звуку, а потім вставте інший для автоматичного повернення до стерео-режиму без необхідності повторного сполучення.

Bluetooth 5.0: висока продуктивність, швидке та стабільне підключення

Сучасна технологія бездротового зв'язку Bluetooth 5.0 сумісна з протоколами Bluetooth 4.2 і нижче, щоб забезпечити з'єднання зі смартфонами минулих поколінь. Удосконалений стандарт зв'язку збільшив робочий радіус навушників та швидкість передачі даних, суттєво знизив рівень споживання енергії, покращив стабільність з'єднання. Оцініть потужний і чистий звук без розривів і спотворень.

Абсолютно новий рівень звучання

Mi Basic 2 піднімають рівень сприйняття музики на новий рівень. Укладені в мініатюрний корпус, навушники отримали максимальний динамік 7.2 мм, який чудово відтворює потужні баси та широкий діапазон середніх та високих частот. Інтелектуальна технологія шумоподавлення DSP прибирає сторонні шуми, щоб ніщо не заважало вашій розмові. Жодних звуків вулиці, голос у навушниках звучить чітко та голосно.

Надійна фіксація

Xiaomi Mi Basic 2 надійно та зручно розташовуються у вушному каналі, так що ви не втратите їх навіть під час пробіжки. Вага кожного навушника дорівнює всього 4.1 г. Три розміри амбушюр допоможуть вам підлаштувати навушники під себе, щоб навіть після багатогодинного прослуховування музики ви не відчували дискомфорту.

Ще більше часу на одному заряді

Ємність акумулятора Xiaomi Mi Basic 2 дорівнює 43 мА*год, що дозволить слухати музику без перерви до 4 годин. Враховуючи зарядні можливості док-станції, автономність навушників зростає до 12 годин.

Просте управління

Відкрийте нові можливості контролю разом із Mi Basic 2. Багатофункціональні кнопки, розташовані на вкладишах, реагують на найменший дотик і точно виконують усі ваші інструкції. Перемикайте треки та відповідайте на вхідні дзвінки, не витрачаючи час на пошук смартфона. Або викликайте свого віртуального помічника (Siri, Google Assistant), щоб запланувати зустріч, додати пункт до списку покупок, дізнатися погоду.

Пауза/відтворення музики — натискання кнопки будь-якого навушника (якщо плеєр працює у фоновому режимі).

Відповісти/завершити дзвінок — натисніть кнопку будь-якого навушника.

Відхилення дзвінка – затиснути кнопку будь-якого навушника на 2 секунди.

Виклик помічника – подвійне натискання кнопки лівого/правого навушника.

Активація ігрового режиму – потрійне натискання кнопки лівого/правого навушника.

Тип кріплення Без кріплення
Тип навушників Вкладиші
Інтерфейс підключення Bluetooth
Особливості TWS (2 раздельно)
Колір Чорний
Прослуховування музики, ч 12
Тип підключення Бездротові
Вид Гарнітура
Призначення Для мобільних телефонів
Мікрофон Вбудований
Функції та можливості Функція відповіді на дзвінок

Bluetooth навушники Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (Redmi Airdots 2) Black (BHR4272GL) - Отзывы

Рекомендовані товари