Bluetooth навушники Xiaomi Mi AirDots Pro (Mi True Wireless Earphones) Global White (ZBW4485GL) - Описание

Зручні Навушники Xiaomi Mi True Wireless Earphones - це гарнітура внутріканального типу з активним шумозаглушенням і зручним сенсорним управлінням. Навушники легко сполучаються з мобільним гаджетом і підтримують стійке з'єднання з джерелом звуку.

Зручна форма і незначну вагу пристрою дозволяють слухати музику багато годин поспіль без відчуття дискомфорту. Навушники здатні підтримувати зв'язок на відстані до 10 м від джерела звуку.

Навушники працюють незалежно один від одного, тому їх можна використовувати по одному і навіть розділити між двома користувачами. Використовувати ці навушники можна не тільки з мобільними пристроями на Android і iOS, але і з ПК під управлінням ОС Windows.

Чіткий потужний звук. Ефект шумозаглушення Xiaomi Mi True Wireless Earphones отримали 7-міліметрові випромінювачі з неодимовими магнітами і мембрани з титановим покриттям. При мініатюрних розмірах навушники є джерелом потужного і чистого звуку.

Висока автономність На одному заряді Xiaomi Mi True Wireless Earphones відтворюють музику до трьох годин без перерви. З огляду на ємність зарядного кейса (410 мАг), ви можете розраховувати на 10 годин музики. Для того, щоб повністю відновити заряд, знадобиться помістити гарнітуру в кейс всього на годину, 10 хвилин зарядки забезпечать до 70 хвилин роботи навушників.

Тип кріплення Без кріплення
Тип навушників Вакуумні
Інтерфейс підключення Bluetooth
Особливості TWS (2 раздельно)
Колір Білий
Прослуховування музики, ч 3
Тип підключення Бездротові
Вид Гарнітура
Призначення Для мобільних телефонів
Мікрофон Вбудований
Функції та можливості Функція плеєра

Bluetooth навушники Xiaomi Mi AirDots Pro (Mi True Wireless Earphones) Global White (ZBW4485GL) - Отзывы

Рекомендовані товари