Bluetooth Навушники Remax RB-S3 White - Описание

Для багатьох музика стала важливою частиною життя, а навушники - обов'язковим атрибутом. Бездротові стерео-навушники Remax Sport Clip-On Bluetooth Headset RB-S3 відкривають свободу дій і пересувань під мелодійні ритми.

Зручна новинка

Привабливі і функціональні навушники необов'язково повинні бути пов'язані міцним проводом зі смартфоном, плеєром або комп'ютером. Дивіться відео і слухайте музику через навушники, вільно пересуваючись - відсутність шнура і радіус дії сигналу в 10 метрів дозволять вам танцювати або вибирати найбільш зручне положення для насолоди звуком.

Простий і зручний пульт і Bluetooth-передавач з кліпсою легко кріпиться на одязі, повністю звільняючи руки користувача. Чудова чисте звучання, чітке відтворення всіх частот, мінімум шумів створюють максимально реалістичний звук.

Інтелектуальні системи обробки сигналу, застосування кращих матеріалів для його передачі приємно здивують цінителів і підштовхнуть купити бездротові спортивні навушники Remax Clip-On RB-S3 для отримання чудового звуку.

Підтримується останній стандарт зв'язку Bluetooth 4.1,

За допомогою пульта здійснюється управління плеєром для регулювання гучності і перемикання треків, приймаються дзвінки, можна управляти камерою для створення знімків,

Пульт забезпечений зручною поворотною кліпсою для закріплення пристрою на одязі,

Акумулятор підтримує до 300 годин в режимі очікування і до 8 годин в режимі відтворення музики

Стандартний вихід 3,5 дозволяє під'єднати до кліпсі будь-які навушники.

Bluetooth навушники Remax Sport Clip-On Bluetooth Headset RB-S3 максимально пристосовані під активний спосіб життя. Такий формат забезпечує максимальний комфорт прослуховування музики при бігу і тренуваннях в спортзалі. Немає ризику зачепитися проводом, навушники не прагнуть випасти з вуха, але у вас завжди є можливість слухати музику і управляти відтворенням.

Тип кріплення Без кріплення
Тип навушників Вакуумні
Інтерфейс підключення Bluetooth
Колір Білий
Прослуховування музики, ч 8
Тип підключення Бездротові
Вид Гарнітура
Призначення Для мобільних телефонів
Мікрофон Вбудований
Функції та можливості Функція плеєра

Bluetooth Навушники Remax RB-S3 White - Отзывы