Bluetooth навушники Remax RB-S17 Neckband Sports Headset Tarnish - Описание

Доступні бездротові внутрішньоканальні навушники на кабелі з підтримкою одночасного сполучення з кількома пристроями за технологією Multipoint. Позиціонуються вони як продукт в базової цінової категорії, призначений для широкого кола користувачів.

Важливою відмінною рисою цієї моделі стала можливість прослуховувати музику з одного пристрою (наприклад ноутбук) і одночасно приймати голосові виклики з другого (смартфона).

Навушники Remax RB-S17 можуть використовуватися спільно з будь-яким смартфоном. Навушники здатні приймати цифровий аудіосигнал планшетів під управлінням iOS / Android.

Для створення стійкого бездротового з'єднання застосовується енергоефективний інтерфейс bluetooth 4.1, що гарантує зв'язок на відстані до 10 м.

Інтегрований літій-полімерний акумулятор забезпечує до 10 год автономної роботи і заряджається за півтори години.

Повний комплект силіконових амбушюрів, що включає в себе всі популярні розміри, дозволяє домогтися комфортної посадки, яка в свою чергу дає хорошу пасивну шумоізоляцію. Динамічні випромінювачі забезпечують гучний якісний звук з помітним бас відтінком, який найкраще підходить для прослуховування електронної танцювальної музики і хіп-хопу.

Є простий і інтуїтивно зрозумілий кнопковий пульт управління для регулювання гучності, перемикання треків і прийому / відбою викликів.

Тип кріплення З потиличної дужкою
Тип навушників Вакуумні
Інтерфейс підключення Bluetooth
Колір Сірий
Прослуховування музики, ч 10
Тип підключення Бездротові
Вид Гарнітура
Призначення Для мобільних телефонів
Мікрофон Вбудований
Функції та можливості Функція відповіді на дзвінок

Bluetooth навушники Remax RB-S17 Neckband Sports Headset Tarnish - Отзывы

Рекомендовані товари