Bluetooth навушники Hoco ES18 Faery sound sports Black - Описание

Сьогодні все більше людей користуються різного роду навушниками, які поділяються на кілька типів. Для більш якісного прослуховування музичних композицій передбачені накладні навушники досить великого розміру, але разом з тим і самого якісного звучання. Але й найпоширенішим видом навушників є навушники-вкладиші, які також поділяються на «крапельки» і «вакуумники». У сьогоднішньому огляді ми поговоримо про досить популярної моделі навушників-вкладишів - Hoco ES18, які відносяться до «крапельок».

Дані навушники підійдуть усім любителям музики, так як мають маленькі розміри, легкий і гнучкий, але в той же час - практичний кабель, зручний регулятор гучності і вбудований мікрофон. Дизайн цих навушників-крапельок дуже сучасний, а самі навушники виконані з якісних синтетичних матеріалов. Конструкціоні особливості Hoco ES18 дозволяють використовувати дані навушники протягом довгого часу. Їх форма настільки правильна, що у користувача не виникає ніяких негативних емоцій при довготривалому прослуховуванні музики. Матеріал, з якого виготовлені навушники, мають гіпоалергенні властивості, і добре взаємодіють зі шкірою вушних раковин.

Дана модель навушників відтворює широкий діапазон звукових частот, який становить - від 20 Герц, до 20 кілогерц. Цей частотний діапазон є максимальним, який може сприйняти людське вухо. Дана особливість є великим плюсом цієї моделі. Чи не кожні повногабаритні навушники здатні передати такий частотний діапазон. Навіть акустичні системи вищої групи складності не завжди можуть передати такі звукові частоти. Дана модель має продуманої конструкцій самих вкладишів, які підійдуть практично під будь-який розмір вушної раковини, і навушники будуть надійно фіксуватися в ній і не будуть випадати.

Характеристики:

опір - 32 Ом;

навушники легкі, і важать близько 21 грам;

дифузор навушників має в діаметрі приблизно 10 міліметрів.

Блютуз навушники Хоко ES18 відносяться до типу динамічних головних телефонів, тобто, принцип їх дії такий же, як у динамічній головки традиційної акустичної системи. Цей тип навушників є найпоширенішим, так як він має нескладну конструкцію, але висока якість звучання. 

Дана модель дозволяє в повній мірі розкрити звукову сцену, і детально відобразити кожен інструмент окремо. Звук Hoco прозорий, високі частоти природні, а низькочастотна складова глибока і насичена. Ця модель навушників звучить впевнено навіть на невеликій гучності. Дана особливість пояснюється високою чутливістю навушників, і якісними матеріалами, які використовуються при виготовленні дифузорів. Дифузори даних навушників легкі, тому не мають практично ніякої інерції.

Висновок

Bluetooth навушники Hoco ES18 залишають найприємніші враження від використання. У них чудово поєднуються все, починаючи від дизайну і якості виготовлення, закінчуючи чудовим звучанням. Практичність цієї моделі також знаходиться на висоті, і користувачам не доведеться кожного разу стикатися з проблемою первинних проводів або відмови будь-якого з каналів. Чутливий мікрофон і зручний регулятор гучності є прекрасним бонусом моделі. Купити навушники Хоко Hoco ES18 можна за кілька хвилин, але насолоджуватися їх звучанням Ви будете дуже і дуже довго.

Тип кріплення З потиличної дужкою
Тип навушників Вакуумні
Інтерфейс підключення Bluetooth
Колір Чорний
Прослуховування музики, ч 6
Тип підключення Бездротові
Вид Гарнітура
Призначення Для мобільних телефонів
Мікрофон Вбудований
Імпеданс, Ом 32
Функції та можливості Регулятор гучності
Тип кабелю Круглий

Bluetooth навушники Hoco ES18 Faery sound sports Black - Отзывы

Рекомендовані товари