Bluetooth навушники Haylou GT3 TWS із зарядним кейсом Black - Описание

Виняткова точність, що вражає продуктивність

TWS-навушники HAYLOU GT3 дійсно подарують вам новий досвід прослуховування музики та телефонних розмов. Просунутий Bluetooth 5.0 завжди стабільно і надійно працює, динамік 7.2 мм і DSP-шумопридушення забезпечують відмінну передачу даних і приголомшливе звучання, а тривалий час роботи (28 год з кейсом) та водонепроникність за стандартом IPX4 дозволяє завжди залишатися на зв'язку та займатися улюбленими справами. До того ж, навушники оснащені голосовим помічником і важать всього по 3.9 г кожен.

Новий Bluetooth 5.0 – стабільне з'єднання

Завдяки новому чіпу Bluetooth 5.0 навушники досягають ідеального балансу ефективного безперебійного з'єднання в радіусі 10 м та низького енергоспоживання. Також вони автоматично підключаються до смартфону.

Жодних обмежень

Навушники оснащені технологією TWS+, завдяки якій вони можуть вільно перемикатися між стерео- та монорежимом.

Багате об'ємне звучання

Діафрагма 7.2 мм із полімерної смоли та високочутливий динамік забезпечують якісне Hi-Fi-звучання. SBC декодування має широкий діапазон сумісності, так що ви зможете випробувати новий професійний живий звук.

DSP-шумопридушення

Вбудований інтелектуальний шум DSP значно покращує якість звуку під час розмов. Насолоджуйтесь спілкуванням навіть у шумній обстановці!

Надійна посадка

Унікальний дизайн у формі лебединої шиї робить навушники максимально підходящими до анатомічної будови вушного каналу без тиску.

Амбушюри, які підійдуть саме вам

Ви можете вибрати відповідні за розміром амбушури для максимальної герметизації та комфортного носіння. У комплекті поставляється 3 пари амбушюр із м'якого силікону.

Розумне сенсорне керування

Перемикайте пісні, ставте на паузу/відновлюйте твір, відповідайте на дзвінки та активуйте голосового помічника без смартфона! Сенсорна панель дозволить легко та просто контролювати ваш звук.

Тип кріплення Без кріплення
Тип навушників Вакуумні
Інтерфейс підключення Bluetooth
Особливості TWS (2 раздельно)
Колір Чорний
Прослуховування музики, ч 4
Тип підключення Бездротові
Вид Гарнітура
Призначення Для мобільних телефонів
Мікрофон Вбудований
Функції та можливості Функція відповіді на дзвінок

Bluetooth навушники Haylou GT3 TWS із зарядним кейсом Black - Отзывы

Рекомендовані товари